تحویل یکدستگاه RO به بیمارستان امام رضا آمل + عکس
9 تیر 1397 ، دیدگاه 0
با حضور قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سرپرست شبکه بهداشت و درمان آمل، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت مازندران، مدیرعامل و خزنه دار مجمع خیرین شهرستان آمل و رییس بیمارستان امام رضا(ع)، یکدستگاه RO از سوی مجمع خیرین آمل به بیمارستان امام رضا(ع) این شهرستان اهدا شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ با حضور قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سرپرست شبکه بهداشت و درمان آمل، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت مازندران، مدیرعامل و خزنه دار مجمع خیرین شهرستان آمل و رییس بیمارستان امام رضا(ع)، یکدستگاه RO از سوی مجمع خیرین آمل به بیمارستان امام رضا(ع) این شهرستان اهدا شد.

حاج غلامرضا عشریه خزانه دار مجمع خیرین شهرستان آمل در این مراسم افزود: امروز وعده ای که در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) و جشن گلریزان امسال مجمع خیرین شهرستان آمل داده بودیم محقق شد که یکدستگاه RO به ارزش 250 میلیون ریال تحویل بیمارستان امام رضا(ع) آمل گردید.

وی تصریح کرد: دستگاه دیالیز هم با هماهنگی صورت گرفته در هفته آینده تحویل داده می شود که به ارزش 700 میلیون ریال خریداری شده است.

عشریه با تبریک انتصاب دکتر اکبری به سمت سرپرست شبکه بهداشت و درمان آمل ادامه داد: نگاه توسعه خدمات پزشکی را در شهرستان آمل می خواهیم که باید در این عرصه تلاش شود و در حوزه پزشکی، امکانات لازم فراهم گردد.

خزانه دار مجمع خیرین آمل اظهارداشت: همه باید در کنار مدیریت شبکه بهداشت و درمان آمل باشیم و کمک نماییم تا خواسته های مردم محقق شود که دکتر اکبری در بیمارستان امام علی(ع) منشا خیر بودند و امیدواریم این امر در سمت جدید استمرار داشته باشد و در راه خدمت به خلق به کار گرفته شود که مجمع خیرین آمل و مجمع خیرین سلامت کشور و استان در کنار شبکه بهداشت و درمان آمل هستند.

وی تصریح کرد: امکانات پزشکی آمل در جایگاه این مردم نیست و شهرستان ما در حال توسعه می باشد که ضرورت دارد نگاه ویژه ای به آن شود و مجمع خیرین به نمایندگی از مردم در هر جایی که ماموریتی برایمان باشد با افتخار درخدمت هستیم.

عشریه با اشاره به این که امسال مبلغ 62 میلیارد ریال از سوی خیرین گرانقدر در شب جشن گلریزان مجمع خیرین آمل به این مجمع اهدا گردید که جای قدردانی و سپاس دارد گفت: 4 میلیارد و 200 میلیون ریال از سوی یکی از خیرین برای کمک به بیمارستان 17 شهریور اهدا گردید که تا ماه آینده امکانات مورد نیاز این بیمارستان تجهیز می شود.

حاج مسعود نیکپور مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل با تبریک انتصاب دکتر اکبری افزود: همه عزیزان به اندازه خودشان کار انجام دادند که سلامت مردم در دست شبکه بهداشت و درمان است و باید از ظرفیتها به درستی استفاده شود که مجمع خیرین هر جایی قرار است شهر منتفع شود در خدمت می باشد.

وی با بیان این که مجمع خیرین تنها به دنبال کارهای خیریه است و هیچ نقش و فعالیتی در امور سیاسی ندارد که این مجمع در تمام حوزه های مورد نیاز برای کمک های خیریه ورود پیدا می کند و حضور دارد گفت: یادآوری انسان های بزرگ و خیرین باید صورت گیرد تا فرزندان ما با این افراد و اقدامات ارزشمندشان آشنا شوند که در ترویج فرهنگ کارهای خیرخواهانه اثربخش خواهد بود.

نیکپور ادامه داد: مرکز شیمی درمانی بیمارستان امام علی(ع) به یک سری از کارها نیاز دارد که امکانات آمد اما همتی می خواهد که درخواست داریم نگاه ویژه ای به این مرکز وجود داشته باشد.

مدیرعامل مجمع خیرین آمل با تاکید بر این که برای ساخت سرای کرامت (خانه سالمندان) کارهای لازم انجام شده است و باید در تلاش باشیم زمینه تسریع در امور آن فراهم شود، گفت: مجوز پرتودرمانی را می خواهیم و تقاضا داریم این امر محقق شود.

تیمور طهماسب پور مدیرعامل مجمع خیرین سلامت مازندران در این جلسه گفت: مجمع خیرین شهرستان آمل به خوبی درخشیده است که در هیچ شهرستانی این گونه ندیدیم و امیدواریم دیگر نقاط نیز از این شهرستان الگوبرداری کنند که نیاز می رود کاری کنیم سطح سلامت را در استان مازندران بالا ببریم.

دكتر حسين رنجبران قائم مقام دانشگاه علوم پزشكی مازندران با تبریک انتصاب دکتر اکبری و تاکید بر کمک و همکاری ارزنده با سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان آمل گفت: شهرستان آمل در فضای درمان به عنوان یک قطب بزرگ است.

وی با بیان این که فعالیت های ارزنده خیرین آمل و مجمع خیرین این شهرستان در حوزه سلامت، مسئولیت ما را سنگین می کند افزود: ما در کنار مجمع خیرین آمل هستیم و تلاش داریم به منویات این مجمع جامه عمل پوشانده شود.

رنجبران با اشاره به این که کار مجمع خیرین فوق العاده است و بسیار ارزش دارد گفت: پیگیر جدی صدور مجوزات و همکاری های لازم با مجمع خیرین شهرستان آمل در حوزه های شیمی درمانی، پرتودرمانی و دیگر عرصه ها هستیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0