فصل کار و همدلی در شورای شهر آمل گشوده شود
6 تیر 1397 ، دیدگاه 0
مردم آمل با تجربه چهار دوره شورای اسلامی شهر، در دوره پنجم تمام همت و تلاش خود را انجام دادند تا به دور از هرگونه سلایق جناحی و سیاسی، افرادی را به شورا بفرستند که بتوانند به شعارهای خود وفادار باشند و گام های اساسی برای پیشرفت شهر بردارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مردم آمل با تجربه چهار دوره شورای اسلامی شهر، در دوره پنجم تمام همت و تلاش خود را انجام دادند تا به دور از هرگونه سلایق جناحی و سیاسی، افرادی را به شورا بفرستند که بتوانند به شعارهای خود وفادار باشند و گام های اساسی برای پیشرفت شهر بردارند.

مردم 9 نفر را به عنوان منتخبین خود از هر قشری انتخاب کردند که فردای روز بعد از انتخابات، شاهد وحدت و یکدلی برای پیشرفت شهرشان در میان اعضای منتخب باشند.

انتخاب شهردار، رییس شورا و... بحث روزهای اول آغاز کار شورا بود تا با ید واحد بتوانند خدمات شایسته ای به شهروندان عزیز آملی ارائه کنند.

متاسفانه شاهد بگومگوهایی بین اعضای شورا در انتخاب شهردار بودیم که به عنوان نقل مجالس و محافل مردم تبدیل گشت که فلانی شهردار را قبول ندارد و فلانی قبول دارد که این مسئله باعث شد در اکثر جلسات شورا به خاطر یک سری مسائل پیش وپا افتاده شاهد اختلافاتی در میان اعضای شورای شهر آمل باشیم.

شورا با 5 رای از 9 رای، مهندس احمد امیرسلیمانی را به عنوان شهردار منتخب برگزید و اقبال عمومی بر انتخاب ایشان به عنوان شهردار مهر تایید دیگری بر عملکرد شورا بود که شاهد شهری پیشرفته نسبت به گذشته باشیم.

اعضای محترم شورای شهر باید بپذیرند که برای رسیدن به هدف مشترک خود، اختلافات را کنار بگذارند و برخی نقدها و اختلافات را به جای آن که به فضای شبکه های اجتماعی و رسانه‌ ها بکشانند در جمع خصوصی خود طرح کنند و از ایجاد التهاب ‌های ناروا و غیرضرور در شهر بپرهیزند.

اصطلاح معروفی است که حاشیه که می‌ آید متن کنار می‌رود و نگذاریم حاشیه و حاشیه‌ ها، متن اصلی اهداف شورا که همانا خدمات بهتر به شهروندان است را از بین ببرد.

بدون تردید اگر فضای اختلاف و مچ‌ گیری و تفرقه استمرار داشته باشد مردم مهم‌ ترین ضررکنندگان آن هستند.

به خاطر مردم، به حاشیه‌ ها دامن نزنید؛ چرا که پارلمان شهری خانه امید شهروندان است و نباید به این امید آسیب وارد کرد.

واقعا چرا اعضای شورای شهر که در برابر رای موکلینشان مسوولیت شرعی و قانونی دارند، کارنامه خود را شجاعانه در معرض دید و افکار عمومی و موکلینشان قرار نمی دهند؟ مگر همین مردم کسانی نبودند که برای تصاحب رای از آنها درخواست داشتید تا به شما اعتماد کنند.

اینجاست که یاد ستادهایتان و کارناوال های شبانه آنروزها در شهر می افتیم. آیا شعارهای انتخاباتی را فراموش کرده اید، ما که فراموش نکرده ایم که ضرورت دارد به عهد و پیمان خود با این مردم عزیز وفادار باشید.

براستی ما را چه شده است؟ چرا اینقدر نسبت به ارزش رای خود بی تفاوتیم؟ شاید پاسخ خیلی سخت نباشد؛ مردم ما در ورطه گرفتاریهای روزمره زندگی شان افتاده اند و کلا چیزی بنام مطالبه گری را از یاد برده اند.

سوال اساسی از شورای شهر کنونی این است که چرا از گزارش عملکردشان در رسانه ها خبری نیست؟

دیر یا زود این دوره از شورای اسلامی شهر به پایان می رسد و  مردم شهر من حافظه ای دارند که تک تک اقدامات و فعالیت های اعضای شورا را فراموش نکرده و خادم واقعی خود را به خوبی می شناسند.

آری امروز دیگر فرصت آن است تا اختلافات را کنار گذاشته و با اتحاد و دوستی برای کهن شهر آمل اقدامات اساسی برداریم که ضرورت دارد فصل کار و همدلی در شورای شهر آمل گشوده شود.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و آرزوی موفقیت و سرافرازی برای تمامی همشهریان عزیز و صبورم، امیدوارم شورای شهر بتواند با مشورت گرفتن از صاحب نظران اهل فن و با همتی روز افزون، باری از دوش مردم شریف آمل بردارد و با خدمتی صادقانه، شهری آبادتر و زیباتر برای مردم به ارمغان آورد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0