تحویل دو دستگاه خودرو جشنواره بزرگ اکسین به زوج های جوان آملی
5 تیر 1397 ، دیدگاه 0
مراسم باشکوه قرعه کشی جشنواره بزرگ اکسین در آمل با حضور جمع کثیری از اعضای باشگاه مشتریان اکسین و آحاد مردم در یک شب به یادماندنی، همراه با جشن عید سعید فطر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، مراسم باشکوه قرعه کشی جشنواره بزرگ اکسین در آمل با حضور جمع کثیری از اعضای باشگاه مشتریان اکسین و آحاد مردم در یک شب به یادماندنی، همراه با جشن عید سعید فطر برگزار شد.

در مراسم 14 سکه طلا اهدا گردید و و پایان بخش آن، برنامه قرعه کشی دو دستگاه خودرو پژو پارس بود که خانم ها پروانی و خیری از آمل توانستند برنده خوش شانس جشنواره در ایام عید سعید فطر باشند و همراه با زوج های خود در مراسم حضور پیدا نمودند که این قرعه کشی از میان 5465 نفر از مشتریان سیتی سنتر اکسین شمال آمل برگزار گردید که به ازای هر 100 هزارتومان خرید، 1 امتیاز کسب کرده بودند.

در زمان تحویل خودرو به یکی از زوج های جوان آملی خانم حدیث خیری از آمل که به همراه خانواده به مجموعه سیتی سنتر اکسین آمده بود اظهارداشت: خیلی خوشحال شدم و این برای اولین بار بود که توانستم با خرید در مجموعه بزرگ سیتی سنتر اکسین برنده یکدستگاه خودرو پژو پارس شوم.

وی باقدردانی از دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل گروه اکسین در ساخت این مجموعه زیبا در شهر آمل افزود: ساخت این مجموعه، آبروی شهرستان آمل شد و باید به دست اندرکاران مجموعه و مخصوصا دکتر طاهری پور خسته نباشید گفت.

این برنده جشنواره بزرگ اکسین با ابراز خوشحالی از تحویل گرفتن خودروی سواری عنوان داشت: امیدوارم در ماه آینده که عروسی ام در تالار اکسین می باشد، از این خودرو به عنوان ماشین عروس استفاده کنم.

 خانم خیری ادامه داد: با برگزاری چنین مراسمی، اعتماد به این مجموعه بیشتر شد و مسئولین اکسین به قولی که دادند عمل کردند.

یکی دیگر از زوج های جوان آملی خانم مینا پروانی ساکن شهر آمل بود که به اتفاق خانواده و همسرشان جهت تحویل خودرو به مجموعه اکسین آمده بودند که با ابراز خرسندی و خوشحالی گفت: بسیار خوشحال هستم در زمانی که مشغول تدارک عروسی بودم به ما اطلاع دادند در قرعه کشی مجموعه اکسین برنده خودروی سواری پژو پارس شدم.

 وی یادآورشد: همیشه از این مجموعه خرید می کنم و در یکی از مراسم های قرعه کشی جشنواره شبهای طلایی هم توانسته بودم یک عدد سکه تمام بهار آزادی برنده شوم.

خانم پروانی باقدرشناسی از ساخت چنین مجموعه ای در شهر آمل عنوان داشت: این مجموعه زیبا که به همت جناب دکتر طاهری پور ساخته شد، آبرو و اعتبار شهرستان آمل شد و چون خودم همیشه برای خرید به این مجموعه می آیم، شاهد حضور جمع کثیری از شهروندان شهرهای مازندران و مسافران هستم.

 وی تصریح کرد: با اهدای این خودرو، بار دیگر اعتمادسازی به گروه اکسین بیشتر شد که قولی دادند را عملی کردند و این جای خوشحالی و سپاس دارد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0