فراز کمالوند به عنوان سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز انتخاب شد.
2 تیر 1397 ، دیدگاه 0
کمالوند: افتخارات قبلی را در لیگ یک تکرار می‌کنم / هدفمان با اکسین صعود به لیگ برتر است
فراز کمالوند در گفت وگو با خبرنگار "ورزش سه" درباره قبول هدایت تیم اکسین البرز عنوان کرد: واقعیت این است که من نمی خواستم یک فصل مربیگری کنم. هدفم این بود که استراحت کنم و هدایت تیمی را برعهده نگیرم، اما در جلساتی که با مدیران اکسین داشتم به توافق خوبی رسیدیم.
 
 
وی ادامه داد: فضای خیلی خوبی در باشگاه اکسین حاکم است. وقتی شرایط باشگاه را دیدم، به این نتیجه رسیدم که پیشنهاد این تیم را قبول کنم. مدیران باشگاه هم بسیار لطف داشتند و توافق حاصل شد. امیدوارم موفقیت های قبلی در لیگ دسته اول را تکرار کنم. قطعا این توقع از من وجود دارد که بتوانیم در اکسین روزهای خوبی را سپری کنیم.
 
 
سرمربی اکسین همچنین گفت: ما اهداف بزرگی در سر داریم و می خواهیم با ذهنیت هایی که داریم روزهای خوشی را سپری کنیم.
 
 
کمالوند در پاسخ به این پرسش که چرا در لیگ برتر ماندگار نشد، بیان کرد: من پیشنهاد هایی داشتم اما شرایط مهیا نبود که بتوانم در لیگ برتر کارم را دنبال کنم. من دوست نداشتم یک تیم را قبول کنم و برای میانه جدول ماندن کار کنم.  اینجا در اکسین فضا برای کار وجود دارد. جوان‌های بااستعدادی وجود دارند که انشاءالله همه باهم برای موفقیت و صعود به لیگ برتر تلاش می کنیم.
 
 
گفتنی است؛ فراز کمالوند در گذشته با تیم های شیرین فراز کرمانشاه، تراکتورسازی و شهرداری تبریز سابقه صعود به لیگ برتر را دارد.
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0