انتخابات اتاق اصناف شهرستان آمل در صحت و سلامت کامل برگزار شد
29 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل :خوشبختانه با تمهیداتی که درنظر گرفته شد و با حضور نماینده فرمانداری ویژه آمل، اماکن نیروی انتظامی آمل و معتمدین، انتخابات اتاق اصناف شهرستان آمل در صحت و سلامت کامل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مهندس فروزان رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل در دیدار با رییس جدید اتاق اصناف شهرستان آمل باقدردانی از حضور همه روسای اتحادیه های شهرستان در انتخابات اتاق اصناف شهرستان آمل گفت: خوشبختانه با تمهیداتی که درنظر گرفته شد و با حضور نماینده فرمانداری ویژه آمل، اماکن نیروی انتظامی آمل و معتمدین، انتخابات اتاق اصناف شهرستان آمل در صحت و سلامت کامل برگزار شد.

وی ادامه داد: پس از انتخاب افراد و پس از رای گیری داخلی که در یک محیط صمیمی برگزار شد آقایان سید احمد کرمی به عنوان رییس اتاق اصناف، محمدرضا دواتگر به عنوان نایب رییس اول اتاق اصناف، علی نارنجی نایب رییس دوم اتاق اصناف، غلامرضا حمیدی به عنوان دبیر و سیف الله عظیمی به عنوان خزانه دار اتاق اصناف از تاریخ 31 اردیبهشت 97 بمدت 4 سال انتخاب شدند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل عنوان داشت: امیدواریم که با ترکیب جدید اتاق اصناف شهرستان آمل شاهد رسیدن به جایگاه واقعی اتاق اصناف در جامعه باشیم و به آنچه حق بازاریان عزیز است دست پیدا کنند.

 مهندس فروزان با اشاره به اینکه درشهرستان آمل در هیچ گونه کالایی کمبود نداریم اظهارداشت: به جهت برندهای تولیدی در شهرستان، 68 درصد صادرات مازندران متعلق به شهرستان آمل می باشد که در حوزه صادرات در استان رتبه اول را داریم.

 وی با تاکید براینکه بازرسی از تمام واحدها بصورت روزانه صورت می گیرد گفت: مردم در هرجا گران فروشی مشاهده کردند سریعا اطلاع بدهند که با متخلفین براساس قانون برخورد شدیدی خواهد شد.

مهندس فروزان ادامه داد: باتوجه به اینکه محدوده بازرسی تا امام زاده هاشم می باشد با کمبود نیروهای بازرس مواجه هستیم و این تعداد جوابگو نمی باشد.

 رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل از گله مندی مردم درخصوص  نانوایان آزاد پز تصریح کرد: نانوایان آزادپز قیمت را براساس نرخی که تعیین شده مردم می فروشند ولی دربعضی از مناطق شهرستان، نانوایانی که از سهمیه دولتی استفاده می کنند نیز نان را بصورت آزادپز به مردم عرضه می کنند.

سید احمد کرمی رییس جدید اتاق اصناف شهرستان آمل با قدردانی از تلاش رییس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل و همکارانشان در برگزارکردن انتخابات اتاق اصناف شهرستان آمل گفت: ما به دنبال این هستیم تا بتوانیم با ادارات و شهرداری هایی که مستقیم درارتباط هستیم تعامل داشته باشیم.

 وی افزود: تمام تلاشمان این است که بتوانیم با مردم ارتباط برقرارکنیم تا بتوانند نسبت به عملکرد بازاریان قضاوت کنند چراکه اعتقاد داریم بازاریان از مردم جدا نیستند.

 رییس اتاق اصناف شهرستان آمل با اشاره به اینکه اتاق اصناف درشهرستان جایگاه خوبی نداشته است گفت: متاسفانه نتوانستیم جهت ارتقای اتاق اصناف از ظرفیت های خوب شهرستان استفاده کنیم.

کرمی اشاره کرد: اصناف بازوی انقلاب است و باید دراقتصاد شهرستان قوی تر عمل کنیم و اگر بازاری قوی داشته باشیم قطعا در اقتصاد شهر تاثیرگذار خواهیم بود.

 وی اظهارداشت: ما به دنبال سروسامان دادن به وضعیت بازار هستیم که با وجود 60 اتحادیه، بازرسی بصورت فعال تمام عملکردها را رصد خواهد کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0