حمایت مدیران دستگاههای اجرایی و بانکها آمل درجهت ایجاد اشتغال و تولید کالای ایرانی
29 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل درجلسه ستاد تسهیل شهرستان آمل گفت : باتوجه به تلاشهای و پیگیریهای دولت کریمه در رابطه با اشتغال و صنعت کشور و حمایت از سرمایه گذاران داخلی نقش مدیران دستگاههای اجرایی و بانکها باید در رابطه با حمایت این قشر زحمتکش باید پررنگ تر باشد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل درجلسه ستاد تسهیل شهرستان آمل گفت : باتوجه به تلاشهای و پیگیریهای دولت کریمه در رابطه با اشتغال و صنعت کشور و حمایت از سرمایه گذاران داخلی نقش مدیران دستگاههای اجرایی و بانکها باید در رابطه با حمایت این قشر زحمتکش باید پررنگ تر باشد .

وی افزود : بانکها اولویت خود را جهت بررسی پرونده های تسهیلات گذشته تا پرونده ها مورد بررسی قرار گرفته و مشکل تولیدکنندگان داخلی رفع و موجب اشتغال پایدار گردد .

وی ادامه داد : مدیران جهت رفع مشکلات شرکتهای فعال اقتصادی که تمام تلاششان را جهت ایجاد اشتغال و همچنین تولید کالای ایرانی می باشد باید تمام هم و غمشان را برای حمایت این عزیزان انجام داده تا با حفظ سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال پایدار ، کالای کاملاً داخلی و بومی را در سطح جامعه رونق بدهیم .

فرماندار ویژه شهرستان آمل در پایان سخنان خود اظهار داشت : برای بررسی پرونده های تبصره 34 توسط مدیران دستگاههای اجرایی ، سیاست ما سیاست دولت تدبیر وامید می باشد و برای پیروی از سخنان مقام معظم رهبری جهت حمایت از کالای ایرانی تمامی مدیران دستگاههای اجرایی و بانکها برای ایجاد اشتغال پایدار از هیچ کوششی دریغ ننمایند .

در ادامه دیگر مسئولین ادارات و اعضای هیأت مدیره خانه صنعت معدن و تجارت شهرستان آمل و مدیران شرکتهای صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی آمل مطالبی را به جلسه ارائه و درخواست حمایت فرمانداری ویژه شهرستان آمل از صنعت و تولید کنندگان را خواستار شدند .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0