کی روش: برای بازی با مراکش آماده‌ایم/ نمی‌شود مسائلی را کتمان کرد
23 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه تیمش برای بازی با مراکش کاملا آماده است، گفت: تنها چیزی که می‌توانم تضمین کنم این است که از اول تا انتهای مسابقه بجنگیم.

به گزارش خبرنگار مهر از روسیه، کارلوس کی روش پیش از آغاز تمرین عصر امروز تیم ملی فوتبال ایران و روحیه بالای بازیکنان و آمادگی برای برد مراکش، در کمپ لوکوموتیو مسکو گفت: ما خیلی تمرین کرده ایم. آرزو داشتیم بیشتر بازی تدارکاتی داشته باشیم. الان زمان آن است که بازیکنانم هیجان خود را تخلیه کنند. برای بازی با مراکش آمادگی کامل را داریم.

وی در خصوص شباهت مراکش با تیم ملی ایران تصریح کرد: مراکش تیم متفاوتی است. اکثر بازیکنان آنها در اروپا به دنیا آمده اند یا بزرگ شده اند. آنها کیفیت فوتبال اروپا و آفریقا را با هم دارند. ما برای مراکش احترام قائلیم. این تیم سرمربی و بازیکنان خوبی دارد. مطمئن هستم آنها هم برای ما احترام قائل هستند.

سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: آنها یکسری نقاط قوت دارند چون اکثر بازیکنان این تیم در چند سال گذشته کنار هم بازی کرده اند. بازیکنان آنها هم در تیم های اروپایی شاغل هستند ولی این صحبتها فقط حرف است. تا زمانی که بازی شروع نشده نمی توان چیزی را قضاوت کرد.

کی روش خاطرنشان کرد: فقط یک مطلب است که می توانیم آنرا تضمین کنیم و آنهم جنگندگی از اول تا آخر بازی است. تلاش می کنیم به هدفمان برسیم.

وی درباره صحبتهای مراکش درباره وی و اینکه گفته بود کی روش مربی باهوشی است و دستش را برای حریف رو نمی کند، تصریح کرد: ایشان یک همکار فوق العاده برای من هستند. در فوتبال نتایج و عملکرد شما هستند که با صدای بلندتر از صحبتهای شما حرف می زنند. ایشان هم مربی بزرگی است و نتایجش اینرا منعکس می کنند. مطمئنم اِلمان هایی هست که سعی می کنیم از آن حفاظت کنیم. سعی می کنیم در حمله و دفاع کاری کنیم که به نتیجه برسیم.

کی روش تاکید کرد: زیبایی جام جهانی به خاطر این است که میلیون ها هوادار چشم به کشورهایشان دارند. مهمترین مسئله هواداران هستند. برای مراکش هم همینطور است. آنها هم مثل ایران هستند و میلیونها هوادار در داخل و خارج از کشورشان دارند. 

وی ادامه داد: مهمترین مطلب این است که وقتی بازی تمام می شود، هواداران دو تیم به عملکرد تیمشان افتخار کنند. در پایان مسابقه یکی از تیم ها بیشتر جشن خواهد گرفت. امیدوارم این تیم، ایران باشد. ایجاد غرور برای ملت ایران، وظیفه و مسئولیت ما است.

سرمربی تیم ملی درباره مصدومیت تعدادی از بازیکنان تیمش گفت: راجع به مصدومیت ها داریم کار می کنیم. یکی دو مطلب جزئی وجود دارد. نمی توانم اینرا کتمان کنم ولی همه چیز مثبت است. 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0