شب هیجانی میدان سرخ با حضور دوآتشه‌ها/ جنگ بین ایران و مراکش!
22 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
در فاصله سه روز تا برگزاری دیدار تیم ملی فوتبال ایران با مراکش در بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی، هواداران دو تیم با تجمع در میدان سرخ کری خوانی را آغاز کردند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از روسیه، تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در پنجمین دوره جام جهانی اش آماده می کند، روز ۲۵ خرداد باید در اولین بازی به مصاف تیم ملی مراکش برود. 

دیدار این دو تیم در حالی روز جمعه پیش رو در ورزشگاه سنت پترزبورگ برگزار خواهد شد که هواداران دو تیم از چند روز قبل وارد مسکو شده اند تا در فواصل مختلف خود را به سنت پترزبورگ برسانند. 

حضور در مسکو فرصت مناسبی بود تا هواداران دو تیم با حضور در میدان سرخ به ابراز احساسات بپردازند. تماشاگران تیم های مختلف حاضر در بیست و یکمین دوره رقابتهای جام جهانی از غروب روز دوشنبه در اطراف کاخ کرملین حاضر شدند و به جشن و پایکوبی پرداختند. 

در این بین هواداران دو تیم مراکش و ایران نیز با حضور در میدان سرخ به تشویق تیم ملی کشورشان پرداختند. البته در برخی صحنه ها تماشاگران مراکش با هدف هیجان دادن به این جشن به سمت تماشاگران ایرانی می رفتند و به تشویق تیم ملی کشورشان می پرداختند که همین امر هیجان هایی را برای حاضرین ایجاد کرده بود. 

کری هواداران ایران و مراکش ساعتی به طور انجامید تا آنها جنگ روی سکوها را از چند روز قبل آغاز کنند و برای تشویق تیم ملی کشورشان در روز ۲۵ خرداد آماده شوند. البته تماشاگران روسی نیز حضور پررنگی در میدان سرخ داشتد و در کنار تماشاگران آرژانتینی، مکزیکی، پرویی و ... به تشویق تیم ملی کشورشان پرداختند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0