قدردان تلاش های شهرداری آمل برای امورات شهری هستیم
22 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
رییس دفتر مرجعیت حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در مازندران : ما در شهر آمل، قدردان زحمت ها و انصافا تلاش ها وپیگیری هایی که از سوی مدیریت شهرداری برای برطرف کردن کم وکاستی های شهرداری برای رفاه حال شهروندان می شود، هستیم و آرزوی توفیقات بیشتربرای این عزیزان را داریم.

ضیافت افطاری ونشست صمیمی مدیران شهرداری با کارمندان/  قدردان تلاش های شهرداری آمل برای امورات شهری هستیم
مراسم ضیافت افطاری ونشست صمیمی اعضای شورای اسلامی شهر، شهرار و مدیران شهرداری با کارکنان وکارگران مجموعه شهرداری آمل با هدف ارج نهادن به زحمت آنها در فضای کاملا معنوی وهمدلی خاصی برگزار شد
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، این مراسم با حضور رییس دفتر مرجعیت حضرت آیت الله جوادی آملی در مازندران، سرهنگ عیسی زاده فرمانده سپاه و سرهنگ علیزاده فرمانده بسیج اداری وکارگری ناحیه آمل ، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، روسای سازمان ها، مدیران مناطق، معاونان و کارکنان زحمتکش شهرداری آمل برگزار شد.
رییس دفتر مرجعیت حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در مازندران در این مراسم با قدردانی از تلاش های اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل گفت: ما در شهر آمل، قدردان زحمت ها و انصافا تلاش ها وپیگیری هایی که از سوی مدیریت شهرداری برای برطرف کردن کم وکاستی های شهرداری برای رفاه حال شهروندان می شود، هستیم و آرزوی توفیقات بیشتربرای این عزیزان را داریم.
حجت الاسلام "حسن محمودی" فزود: شهرداری نهادی است که منش و روش او خدمت به خلق است، البته همه ما معصوم نیستیم و در افعال غیرمعصوم خطا و نقص وجود دارد که خوبی آن است ارزش ها نیز توسط انسان دیده شود و حق شناسی کنیم.
وی ادامه داد: انسان همیشه با یک سختی دست و پنجه نرم می کند و تا زمانی انسان خداوند متعال را ملاقات کند سختی وجود دارد اما انسان در این سختی ها حرکتی دارد و به مراحلی می رسد.
رییس دفتر مرجعیت حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در مازندران، با اشاره به این که اگر مدیری اخلاق محور باشد می تواند موفق شود، گفت: ما تعهد عملی به خداوند متعال دادیم که شامل اعمال تعبدی و ارزشی می شود و نسبت به بسیاری از افراد تعهد داریم و اگر انسان به وظایف خود عمل کند یک دگرگونی در او اتفاق می افتد.
حجت الاسلام محمودی اضافه کرد: ضرورت دارد از موازی کاری ها دوری کرده و همواره به دنبال اجرای اموری که به ما محول شده است باشیم که امری مهم و اساسی است.
** همه ما در شهرداری، عضو یک خانواده هستیم
مهندس جهانگیر آذری عضو شورای اسلامی شهر آمل هم در این مراسم گفت: همه ما عضو یک خانواده هستیم و از شهردار آمل و دیگر عزیزان تشکر داریم تا چنین برنامه ضیافتی را تدارک دیدند.ماه رمضان ماه سراسر برکت است و امیدواریم در این ماه وبه برکت روزه های این ماه در سراسر برنامه های زندگیتان وجود داشته باشد.
همچنین، به مناسبت شهادت حضرت علی(ع) مراسم سینه زنی ونوحه خوانی توسط کربلایی " مرتضی خسروی برگزار شد.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0