امضای تفاهم نامه فرهنگی بین ادارات فرهنگ و ارشاداسلامی و محیط زیست آمل
21 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل، رییس اداره محیط زیست شهرستان آمل و کارشناسان فرهنگ و هنر، دومین تفاهم نامه در راستای استفاده از ظرفیت های فرهنگی شهرستان در امر اجرای برنامه های فرهنگی توسط ادارات شهرستان آمل به امضای روسای ادارات مربوطه رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل، رییس اداره محیط  زیست شهرستان آمل و کارشناسان فرهنگ و هنر، دومین تفاهم نامه در راستای استفاده از ظرفیت های فرهنگی شهرستان در امر اجرای برنامه های فرهنگی توسط ادارات شهرستان آمل به امضای روسای ادارات مربوطه رسید.

امیر امیرنیا رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل با اشاره به وجود ظرفیت های بالقوه در فرهنگ و هنر شهرستان آمل گفت: خوشبختانه در تمام بخش های هنری، کارشناسان و افراد خبره ای وجود دارند که حتی در سطح کشوری در تصمیم گیری کلان فرهنگی حضور دارند.

وی با اشاره به موفقیت آمیز بودن اولین امضای فرهنگی با اداره آموزش وپرورش آمل عنوان کرد: با این تفاهم نامه ارتباط تمام گروه های هنری با اداره آموزش و پرورش برقرار شده و بیشتر برنامه های فرهنگی و هنری توسط انجمن ها برگزار می شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل با ابراز خرسندی از امضای تفاهم نامه با اداره محیط زیست شهرستان آمل یادآورشد: امیدواریم در جهت اشاعه فرهنگ محیط زیستی شاهد اتفاقات خوبی در شهرستان باشیم.

 امیرنیا اشاره کرد: نیاز است در قالب موسیقی، شعر، نقاشی، تئاتر و دیگر گروههای هنری بتوانیم مردم را ترغیب در حفظ سلامت جامعه کنیم.

 بهمن صادق نژاد رییس اداره محیط زیست شهرستان آمل با بیان اینکه برای رفع مشکلات زیست محیطی در شهرستان باید از هر توانی استفاده کرد گفت: امیدواریم با این تفاهم نامه بتوانیم فرهنگ مردم را با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری  مختلف در زمینه محیط زیست بالا ببریم.

وی با بیان این که محیط زیست برای حفاظت از منابع زیست محیطی تنهاست عنوان داشت: حفاظت از آب، خاک، هوا، گیاهان، جانوران و... برعهده محیط زیست می باشد که نیاز همراهی و همدلی همه آحاد مردم بخصوص هنرمندان را داریم.

رییس اداره محیط زیست شهرستان آمل با اشاره به نصب دستگاه تکنولوژی جدید در پاساکش جهت امحاء زباله خاطرنشان کرد: امیدواریم که با نصب این دستگاه، شاهد عمارت دیگری در شهرستان نباشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0