کلنگ ساخت میدان دماوند شهر امام زاده عبدالله زده شد
19 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
دکتر جواد صلواتی شهردار امام زاده عبدالله در حاشیه مراسم گفت: امیدداریم که بتوانیم با تمام توان در اسرع وقت نسبت به شروع عملیات میدان دماوند اقدام کنیم و قولی که به مسئولین دادیم را بزودی افتتاح کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ،  با حضور امام جمعه بخش امام زاده عبدالله، نماینده مردم آمل درمجلس، فرماندار ویژه آمل، بخشدار امام زاده عبدالله، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر امام زاده عبدالله، روسای ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم، کلنگ ساخت میدان دماوند شهر امام زاده عبدالله آمل زده شد.

مهندس قاسم رمضانی رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل با قدردانی از پیگیری های نماینده مردم آمل در مجلس درخصوص جذب اعتبارات گفت: از مجموع اعتبارات 40 میلیارد تومانی اختصاصی به شهرستان آمل، ۹ میلیارد تومان برای راه های روستایی و شهر آمل اختصاص داده شد.

 وی با اشاره به آغاز ساخت عملیات میدان دماوند شهر امام زاده عبدالله افزود: اجرای میدان چهارراه امام زاده عبدالله اتصالی بزرگراه محور هراز به محور امام زاده عبدالله به چمستان می باشد که با همکاری راه و شهرسازی و شهرداری امام زاده عبدالله با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان احداث خواهد شد.

 رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل عنوان داشت: این میدان به قطر اصلی 45 متری و قطر کوچک 30 متری بشکل بیضی و سپس بعد از اجرا توسط راه و شهرسازی، عملیات آسفالت آن انجام خواهد شد.

 رمضانی تاکید کرد: با افتتاح این میدان، مسافرانی که از جاده هراز به طرف نور، چمستان و آمل عبور می کنند می توانند با اطمینان خاطر به مسافرت خود ادامه دهند.

علیمردان رحمانی رییس شورای اسلامی شهر امام زاده عبدالله با قدرشناسی از توجهات ویژه نماینده مردم آمل در مجلس و فرماندار ویژه آمل نسبت به رفع مشکلات شهر امام زاده عبدالله گفت: شهرداری امام زاده عبدالله برای اتمام این پروژه و همراه با نصب المان های شهری، 268 میلیون تومان اعتبار درنظر گرفته است.

 وی ادامه داد: این شهر با دارابودن مواهب خدادادی و وجود بارگاه امام زاده معصوم و امام زاده عبدالله، به عنوان امام زاده شاخص شهرستان می باشد و وجود آبشارها می تواند به عنوان قطب گردشگری مذهبی در کشور معرفی شود.

رییس شورای اسلامی شهر امام زاده عبدالله با اشاره به اینکه حضور مردم در تمام مراسمات ملی و مذهبی، دلگرمی برای مسئولین خواهد بود اظهارداشت: روحانیونی که به عنوان پرچمداران هدایت مردم هستند می توانندد در منابر از اهمیت حضور مردم در مراسمات، مطالبی را عنوان کنند.

 رحمانی یادآورشد: منطقه توجه مسئولین را طلب می کند و در شهر امام زاده عبدالله مردم آن مردمی قدرشناس هستند و قطعا زحمات مسئولین را با ابراز محبت پاسخگو خواهند بود که توسعه این شهر در حقیقت توسعه شهرستان آمل خواهد بود.

 دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس با قدردانی از تلاش اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار امام زاده عبدالله گفت: قطعا برای توسعه این شهر تازه تاسیس نیازمند حمایت می باشد که سعی خواهیم کرد با همکاری فرماندار ویژه آمل در کمیته برنامه ریزی، توجه ویژه ای گردد.

 وی با اشاره به اینکه قسمتی از جاده هراز در بخش امام زاده عبدالله قرار دارد گفت: سد هراز که در این بخش وجود دارد در حال ساخت می باشد و به تنهایی می تواند 28 درصد آب های سطحی استان را جمع آوری کند و با راه اندازی این سد علاوه بر ایجاد اشتغال، می تواند در توسعه بخش تاثیر گذار باشد.

 وی با بیان اینکه 46 درصد صنعت مازندران در شهرستان آمل قرار دارد ادامه داد: شهرک صنعتی امام زاده عبدالله 40 درصد تولید استان را به خودش اختصاص داده است.

نماینده مردم آمل درمجلس با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری سالم در این بخش مورد حمایت قرار می گیرد گفت: بستر برای جذب سرمایه گذار واقعی در این بخش وجود دارد تا با راه اندازی کارخانجات، شاهد جذب جوانان بخش در امر اشتغالزایی باشیم.

حجت الاسلام عبدالله اسماعیلی امام جمعه امام زاده عبدالله گفت: دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس یک شخصیت دلسوز می باشد و نسبت به مردم محبت دارد که مردم هم قدردان تلاش و زحمات نماینده خودشان در مجلس می باشند.

  دکتر جواد صلواتی شهردار امام زاده عبدالله در حاشیه مراسم گفت: امیدداریم که بتوانیم  با تمام توان در اسرع وقت نسبت به شروع عملیات میدان دماوند اقدام کنیم و قولی که به مسئولین دادیم را بزودی افتتاح کنیم.

 وی با قدردانی از حمایت های نماینده مردم آمل درمجلس و فرماندار ویژه آمل افزود: قطعا این حمایت ها می تواند در روند پیشرفت پروژه های شهر تاثیر گذار باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0