کمک بیش از2 6 میلیارد ریالی خیرین در جشن گلریزان آمل
10 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
مسعود نیکپور، مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل با تشکر از حضور گسترده خیرین و مسئولان در همایش آغاز دوازدهمین سال تاسیس مجمع خیرین شهرستان آمل گفت: خیرین آملی با اهتمام شایسته خود مبلغ بیش از 62میلیارد ریال در جشن گلریزان، کمک های نقدی و غیرنقدی داشتند که جای تشکر ویژه از همه خیرین و عزیزان دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مسعود نیکپور، مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل با تشکر از حضور گسترده خیرین و مسئولان در همایش آغاز دوازدهمین سال تاسیس مجمع خیرین شهرستان آمل گفت: خیرین آملی با اهتمام شایسته خود مبلغ بیش از2 6میلیارد ریال در جشن گلریزان، کمک های نقدی و غیرنقدی داشتند که جای تشکر ویژه از همه خیرین و عزیزان دارد.

وی تصریح کرد: تلاش می کنیم تا بتوانیم به بهترین نحو ممکن و آن گونه که شایسته است پاسخ این اعتماد همشهریان عزیز را با خدمات خود بدهیم.

نیکپور افزود: مجمع خیرین شهرستان آمل تشکلی اجتماعی و فرهنگی است که به امور خیریه می پردازد و از وابستگی های دولتی و سیاسی به دور و در راستای امور خیریه گام برمی دارد.

وی تصریح کرد: مجمع خیرین شهرستان آمل یکی از بزرگ ترین و پرافتخارترین تشکل های خیریه در استان است که ما و خیرین بر خود می بالیم از کار ما کاسته نشده و مایه سربلندی برای همه همشهریان خود هستیم.

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل اظهارداشت: خانواده هایی تحت پوشش داریم که ماهانه مبالغی به آنان پرداخت می شود و هزینه های تحصیلی و پوشاک به دانش آموزان و کمک هزینه دانشجویی هم داریم.

وی ادامه داد: کمک درمان و معالجه بیماران نادر و تهیه داروی مورد نیاز، سعی در فقرزدایی و کمک در راه اندازی سرای کرامت از جمله فعالیت ها بوده است.

نیکپور تصریح کرد: در مناطق آسیب پذیر شهرستان آمل وارد شده و در کنار نهادهای دولتی و شهرداری بودیم.

وی گفت: 20 واحد مسکونی برای نیازمندان ساخته و تحویل داده شد که امیدواریم برای خانواده های دارای دو معلول نیز مسکن تهیه کنیم.

وی با بیان این که اهدای سبدهای غذایی در دستور کار قرار دارد، گفت: در بیمارستان امام رضا(ع) برای بخش های دیالیز، تالاسمی و دستگاه سنگ شکن گام برداشتیم.

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل افزود: ما خودمان را در کنار دولت می بینیم و سربلندی ملت را می خواهیم و نمی توانیم بی تفاوت باشیم.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0