خودروی برلیانس جایگزین تاکسی های فرسوده در آمل می شود
10 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافرشهرداری آمل گفت: خودروی برلیانسH230 جایگزین تاکسی های فرسوده برای نوسازی حمل و نقل درون شهری آمل می شود.

کمال آنلاین ؛ به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل، محمد علی سبزعلی پور گفت: تاکسی های برلیانس ۱۲ دی ماه ۹۶ برای استفاده تاکسی های درون شهری کشور رونمایی و قرارداد آن توسط شرکت سایپا انجام شده است.

وی افزود:رانندگان تاکسی می توانند برای استفاده از خودروهای برلیانس از سود مشارکت ۱۸درصد برای ودیعه اولیه تا زمان تحویل خودرو بهره مند گردند.

سبز علی پور قیمت خودروی برلیانس برای استفاده تاکسی ها را 435 میلیون و 322 هزار ریال اعلام و خاطر نشان کرد: تخفیف برای پرداخت نقدی 20 میلیون ریال برآورد شده است.

وی با اشاره به اینکه 809 دستگاه تاکسی فرسوده در آمل حدفاصل مدل های 1386 و قبل از آن وجود دارد اظهار کرد: 65 دستگاه پیکان ، 256 دستگاه پراید ، 353 دستگاه پژو و 135 دستگاه سمند به عنوان تاکسی فرسوده در آمل وجود دارد که رانندگان آن ها می توانند با مراجعه به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل از شیوه جایگزینی با خودروی جدید اطلاعات لازم را کسب نمایند.

سبز علی پور ادامه داد:  طرح اعتباری فروش برلیانس شامل تسهیلات 150 میلیون ریالی تا 280 میلیون ریالی با مدت بازپرداخت 12 ماهه تا 48 ماهه می شود .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0