حضور هشت تیم در مسابقات والیبال جام رمضان آمل
9 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
مرتضي حق شناس رييس هيئت واليبال آمل افزود:بي شك آمل يكي از شهرهاي واليبال خيز و صاحب واليبال در ايران است و مسابقات جام رمضان نيز قطعا در سطح بالايي برگزار خواهد شد.
کمال آنلاین ، به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان آمل،آيين قرعه كشي مسابقات واليبال جام رمضان عصر سه شنبه در دفتر هيئت واليبال شهرستان برگزار شد.
 
در اين مراسم كه با حضور نماينده تيم هاي شركت كننده برگزار شد مرتضي حق شناس رييس هيئت واليبال آمل افزود:بي شك آمل يكي از شهرهاي واليبال خيز و صاحب واليبال در ايران است و مسابقات جام رمضان نيز قطعا در سطح بالايي برگزار خواهد شد.
 
حق شناس ادامه داد:هدف از برگزاري اين مسابقات ايجاد شور و نشاط در ورزش و خصوصا رشته واليبال است و اميدواريم تيم هاي شركت كننده نهايت همكاري را داشته باشند تا بتوانيم اين مسابقات را با كيفيت بالايي برگزار كنيم.
 
رييس هيئت واليبال آمل از حضور بازيكنان مطرح ملي و ليگ برتري نيز خبر داد و اذعان داشت:با توجه به جايگاه ويژه آمل در واليبال كشور،بازيكنان بزرگي نيز براي حضور در اين مسابقات در تيمهاي مختلف اعلام آمادگي كرده اند و با توجه به حضور اين تعداد از بازيكنان مطرح قطعا شاهد مسابقات باكيفيتي خواهيم بود.
 
گفتني است مسابقات واليبال جام رمضان از يازدهم خرداد ماه هرشب راس ساعت ٢١ در سالن پيامبراعظم آمل برگزار خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0