اجرای طرح سی شب سی مسجد در آمل
9 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل : براساس این طرح، در شب های ماه مبارک رمضان هر شب در یکی از مساجد شهرستان آمل، برنامه های متنوع فرهنگی و قرآنی با حضور قاریان ممتاز برگزار می شود.

حجت الاسلام محمد هادی بهرامی رییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان آمل در حاشیه برگزاری محفل انسی با قرآن در مسجد سجادیه آمل درگفتگو با کمال آنلاین ؛  با بیان اینکه طرح سی شب سی مسجد یکی از مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان آمل می باشد گفت: این طرح با همکاری دفتر امام جمعه، اداره اوقاف و امور خیریه، اداره تبلیغات اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان فرهنگی ف ورزشی واجتماعی شهرداری آمل و موسسات قرآنی شهرستان در حال اجرا می باشد.

وی افزود: براساس این طرح، در شب های ماه مبارک رمضان هر شب در یکی از مساجد شهرستان آمل، برنامه های متنوع فرهنگی و قرآنی با حضور قاریان ممتاز برگزار می شود.

رییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان آمل اظهارکرد: ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن است و طبیعتاً مساجد شهر آمل می ‌توانند بستر مناسبی برای اجرای برنامه‌های قرآنی و جذب جوانان و نوجوانان به مجالس و محافل قرآنی باشند.

بهرامی ادامه داد: مساجد خانه اصلی فعالیت‌های قرآنی به شمار می ‌روند و مناسب است والدین برای بهره بردن بیشتر فرزندان خویش از آثار و برکات ماه مبارک رمضان آن‌ها را به مساجد رهنمون کنند که برکات و دستاوردهای ارزنده ای در آن وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: طرح سی شب سی مسجد در ماه مبارک رمضان در مساجدی مانند ولی عصر، حاج علی کوچک، سجادیه، پیغمبر، امیرالمومنین، صاحب الزمان، روستای قجر محله، روستای رزکه، امام زاده عبدالله، فاطمه الزهرا، علی ابن ابیطالب، امام زاده اسماعیل، اوجی آباد، روستای رشکلا، قبا، صاحب الزمان، تکیه اسک، امام زاده قاسم، روستای مطهر، روستای تجن جار، روستای هلی کتی، مسجد ابوالفضل ، امام خمینی، امام رضا و دیگر مساجد برگزار می شود.

 رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل اشاره کرد: در مراسم اختتامیه که در مسجد امام رضا برگزار می شود از همه قاریان و دست اندرکاران قرآنی تقدیر بعمل خواهد آمد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0