ارتقاء خدمات در مراکز رفاهی آموزش و پرورش استان مازندران
8 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران گفت: ارتقاء کمی و کیفی خدمات در مراکز رفاهی فرهنگی آموزش و پرورش هدف معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش است.

کمال آنلاین ؛ به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ مهدی عابدی با بیان اینکه خدمات فنی و کیفی در باشگاه فرهنگیان ارتقا می یابد، افزود: در این زمینه جلسه تخصصی مشترکی با حضور مدیران مراکز رفاهی خزرآباد و باشگاه فرهنگیان برپا شد.

وی با اشاره به لزوم رفع مشکلات حاصل از خودگردانی در واحدهای خدماتی فرهنگی آموزش و پرورش تصریح کرد: با تغییر رویکردهای درآمدزایی خدمات دهی به فرهنگیان با سویه های دیگری انجام خواهد شد.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه با رایزنی در وزارت آموزش و پرورش و تامین نیروی رسمی بخشی از مشکلات پیش روی مراکز حل خواهد شد، گفت: در توسعه مراکز فرهنگی رفاهی ویژه فرهنگیان نیز اقدامات اساسی انجام شد.

عابدی از بهره برداری مرکز فرهنگی خدماتی چلاو بزودی در منطقه چلاو آمل خبر داد و خاطرنشان کرد: 20 مرکز رفاهی با هدف ارائه خدمات به جامعه خدوم فرهنگیان در مناطق مختلف مازندران فعال است.

وی یادآور شد: تجهیز و توسعه مرکز ساحلی خزرآبادساری از دیگر محورهای نشست مشترک با مدیران این مراکز بوده و پارسال 11 سوئیت خدماتی به صورت کامل تجهیز و به مجموعه ساحلی افزوده شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0