جدیدترین سیستم مخابراتی در روستاهای اشرف آباد و پاشاکلا دابودشت افتتاح شد
7 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
همزمان با سوم خرداد و با حضور نماینده مردم آمل درمجلس، فرماندار ویژه آمل، بخشداران دابودشت و دشت سر، رییس اداره مخابرات شهرستان آمل، دهیاران، اعضای شورای بخش و مردم، جدیدترین سیستم مخابراتی در روستاهای اشرف آباد و پاشاکلا دابودشت افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین، همزمان با سوم خرداد و با حضور نماینده مردم آمل درمجلس، فرماندار ویژه آمل، بخشداران دابودشت و دشت سر، رییس اداره مخابرات شهرستان آمل، دهیاران، اعضای شورای بخش و مردم، جدیدترین سیستم مخابراتی در روستاهای اشرف آباد و پاشاکلا دابودشت افتتاح و به بهره برداری رسید.

حمیدرضا سلطانی رییس اداره مخابرات آمل با گرامیداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و ایام ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به حوزه گستردگی شهرستان به لحاظ موقعیت جغرافیایی و پراکندگی، تجهیزات قابل توجهی نصب و راه اندازی شده است.

 وی با قدردانی از تلاش و حمایت های دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس و رسولی فرماندار ویژه آمل افزود: اگر امروز شاهد اتفاقات خوب در بخش مخابراتی شهر و روستاهای شهرستان آمل هستیم پشت سر آن عزیزانی می باشند که با تامین اعتبارات مورد نیاز شاهد افتتاح چنین مراکزی هستیم.

 رییس اداره مخابرات شهرستان آمل با بیان اینکه درآمد ماهانه یک خط تلفن درمازندران 50 هزار ریال می باشد عنوان داشت: برای افتتاح این پروژه 400 میلیون تومان هزینه شد که برگشتی درآمد آن 21 سال بعد نشان داده خواهد شد.

 سلطانی در خصوص راه اندازی کافوی نوری در دو روستای اشرف آباد و پاشاکلا دابودشت اظهارداشت: با افتتاح این سیستم علاوه بر 210 شماره که بصورت فعال هستند، 90 شماره دیگر اضافه خواهد شد و این سیستم قابلیت افزایش 600 شماره دیگر را دارد.

 وی اشاره کرد: این سیستم جدیدترین سیستم مخابراتی می باشد که سوئیت آن  بر مبنای دیتا با پهنای باند 50 mk می باشد و در خانه ها می توانند به راحتی از اینترنت استفاده کنند.

 رییس اداره مخابرات شهرستان آمل گفت: خوشبختانه با نصب سیستم جدید مخابراتی در خطوط جاده هراز، بیش از 99 درصد مسیر جاده هراز در مسیر پوشش تلفن همراه قرار دارد.

 سلطانی با اشاره به نصب 10 سایت جدید به مبلغ 90 میلیارد ریال در سال گذشته در آمل افزود: با حمایتهای بی دریغ و همیشگی جناب دکتر یوسفیان نماینده پرتلاش شهرستان، دو سایت تقویت تلفن همراه با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال واقع در بلوار بسیج و خیابان راه و ترابری نصب و راه اندازی گردید.

رییس اداره مخابرات شهرستان آمل از کمک به شبکه توزیع برق در شهرستان در راستای مسئولیت اجتماعی مخابرات خبرداد و خاطرنشان کرد: مخابرات آمل در راستای مسئولیت اجتماعی خود به منظور کاهش بار شبکه برق در ساعات گرم روز، با حفظ موازین امنیتی و فنی، مراکز پرظرفیت خود را از برق شهری قطع و از دیزل ژنراتور استفاده می نماید.

وی اظهار امیدواری کرد: این اقدام داوطلبانه مخابرات بتواند سبب کمک به توزیع برق در شرایط سخت و گرمای بالا و الگویی برای دیگر سازمانها گردد.

سلطانی در پایان از دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای پاشاکلا در راه اندازی این مرکز قدردانی نمود.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس با قدردانی از تلاش و زحمات مهندس سلطانی رییس مخابرات آمل و همکارانشان گفت: لیاقت خدمت رسانی برای روستاییان بیش از این ها است که برای تامین خطوط مخابراتی این پروژه 400 میلیون تومان هزینه شد.

 وی با بیان اینکه هرگونه خدماتی که به روستاییان داده می شود به برکت خون شهدا است افزود: خوشبختانه در بعد از انقلاب، خدمات خوبی به روستاییان شده است که روستایی باید در روستا بماند و به فکر تولید باشد.

 یوسفیان ملا اشاره کرد: اگر عمران، آسفالت، اجرای طرح هادی و سایر خدمات نباشد باعث می گردد که روستاییان به شهر مهاجرت کنند و باید کاری صورت گیرد که خدمات دهی بین شهر و روستا برابری کند.

 در این مراسم دکتر یدالله ساعی بخشدار دابودشت از خدمات نماینده مردم آمل درمجلس، فرماندار ویژه آمل و رییس مخابرات شهرستان در راه اندازی این مرکز قدردانی نمود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0