خیرین آملی با کمک 600 میلیون تومانی برای آزادی زندانیان گل کاشتند
2 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
جشن گلریزان انجمن حمایت زندانیان شهرستان آمل با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، رییس دادگستری، دادستان، مسئولان قضایی و اداری، خیرین و دیگر مهمانان در تالار تچرا برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، جشن گلریزان انجمن حمایت زندانیان شهرستان آمل با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، رییس دادگستری، دادستان، مسئولان قضایی و اداری، خیرین و دیگر مهمانان برگزار شد.
امرالله حضرتی رییس دادگستری شهرستان آمل در این مراسم گفت: انسانی در توانایی مالی قرار گیرد بسیار سخت است حالت معنوی و دینی خود را حفظ کند که شما عزیزان روحیه خیرخواهی را حفظ کردید و دست انفاق دارید.
وی تصریح کرد: بسیاری از زندانیان جهت مسائل مالی به زندان افتادند که باید به آنها احترام بگذاریم و خانواده ای دارند که نباید از آنان غافل شویم و ضرورت دارد کمک نماییم که این اقدام ذخیره ای برای سلامت فرزندان و خانواده ما و سعادت دنیا و آخرت می شود.
علی طالبی دادستان شهرستان آمل با خیرمقدم گویی به مسئولین و خیرین حاضر در مراسم گفت: شبی به یادماندنی است که شاهدی حضوری جاودانه هستیم.
وی با بیان این که جهان فقط نیستی مطلق نیست و چیزهای دیگری هم در آن وجود دارد، گفت: بزرگترین سرمایه آدمی ایمان است و نیاز می باشد به وجود ذی قیمت خود ببالیم که ارزش بسیاری دارد و زمانی به درد می خورد که فلسفه اش را بدانیم و ببینیم در فرهنگ دینی ما چگونه به آن نگاه می شود.
دادستان آمل بیان داشت: از اینکه شما عزیزان آمدید و با حضور گرانمایه تان دست یک نیازمند را گرفتید مطمئن باشید نظر الهی بر روی شما مستقر است و اگر خداوند نمی خواست شما به این مکان دعوت می شدید.
طالبی ادامه داد: هر کمکی در مراسم گلریزان انجام دهید چندین برابر آن را خواهید دید که این را قرآن کریم بیان می نماید و کارتان ارزش بسیاری دارد.
وی با بیان این که در جشن گلریزان سال 96 مبلغ 495 میلیون تومان از سوی خیرین اهدا گردید، افزود: در سال گذشته 93 میلیون تومان کمک به خانواده مددجویان و 479 میلیون تومان برای آزادی مددجویان غیرعمد اهدا گردید که 95 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد آزاد شدند و تنها از سوی یک خیر 167 میلیون تومان پرداخت گردید که همین عزیز برای امسال 200 میلیون تومان پرداخت می کند.
دادستان آمل با اشاره به این که خیرین آملی در مراسم گلریزان امسال با کمک حدود 600 میلیون تومانی برای آزادی زندانیان گل کاشتند، تصریح کرد: با این میزان کمک صورت گرفته حدود 120 زندانی جرایم غیرعمد آزاد می شوند که از مشارکت همه خیرین عزیز کمال قدردانی و تشکر را داریم.
گفتنی است؛ در این همایش از میزبانان و حامیان جشن گلریزان انجمن حمایت زندانیان شهرستان آمل نیز قدردانی بعمل آمد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0