کشف 99 میلیون ریالی لوازم آرایشی قاچاق و غیرمجاز در آمل
1 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
سرهنگ نعمت الله آزادی از کشف لوازم آرایشی قاچاق و غیر مجاز به ارزش 99 میلیون و 650 هزار ریال در این شهرستان، خبردادو گفت : در اجراي طرح هاي مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنين کنترل کالاهاي سلامت محور، موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي این فرماندهي قرار گرفت .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ نعمت الله آزادی از کشف لوازم آرایشی قاچاق و غیر مجاز به ارزش 99 میلیون و 650 هزار ریال در این شهرستان، خبردادو گفت : در اجراي طرح هاي مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنين کنترل کالاهاي سلامت محور، موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي این فرماندهي قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل ،افزود: ماموران در اجراي اين طرح که با حضور نمایندگان فرمانداری ، اداره صنعت و معدن و تجارت ، شبکه بهداشتانجام شد، با کنترل و بازرسی واحدهای صنفی این شهرستان موفق به کشف مقادیر قابل توجهی انواع لوازم آرایشی قاچاق و غیرمجاز در اين شهرستان شدند .

وی ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بالغ بر 99 میلیون و 650 هزار ریال عنوان کرد و تصریح کرد: در این راستا متصدیان واحدهای عرضه کننده لوازم و کالاهای قاچاق به مرجع قضایی شدند و واحد های صنفی متخلف به دستور مقام قضایی پلمب شدند.

وی همچنین  از كشف دو تن چوب جنگلي قاچاق از يک دستگاه وانت نيسان خبر دادو گفت: ماموران انتظامی بخش لاریجان اين فرماندهي در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز حين كنترل وسايل نقليه عبوري در محور های مواصلاتی، به يك دستگاه وانت نيسان حامل بار چوب مشكوك شدند .

وي تصريح کرد: ماموران خودروی مورد نظر را متوقف و در بازرسي از آن 2 تن چوب آلات جنگلی قاچاق از نوع درختان آلوچه و ... کشف کردند.

سرهنگ آزادی، خاطر نشان كرد: در اين ارتباط راننده وانت نيسان دستگير و پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني، تحويل مرجع قضايي شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در پایان ضمن اشاره به اینکه امنيت يکي از پايه هاي مهم اقتصاد به شمار مي رود و تحقق اقتصاد مقاومتي نيازمند توسعه امنيت پايدار در برابر تهديدات اقتصادي به ويژه قاچاق کالا است، گفت: جلوگيري از ورود كالاهای قاچاق و غیرمجاز افزايش اشتغالزايي و ارزش افزوده داخلي را به همراه خواهد داشت .

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0