اعلام فراخوان جذب بازیکن باشگاه فرهنگی ورزشی کاسپین آمل
1 خرداد 1397 ، دیدگاه 1
باشگاه فرهنگی ورزشی کاسپین آمل دارای مجوز از وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال می باشد که از جمله افتخارات این باشگاه قهرمانی نونهالان مازندران سال 95، مقام سوم لیگ برتر مازندران سال 96، حضور در نیمه نهایی نوجوانان و جوانان مازندران در سال 96 و نایب قهرمان مدارس فوتبال آمل رده سنی 87 و 85 است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، با شگاه فرهنگی ورزشی کاسپین آمل دارای مجوز از وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال می باشد که از جمله افتخارات این باشگاه قهرمانی نونهالان مازندران سال 95، مقام سوم لیگ برتر مازندران سال 96، حضور در نیمه نهایی نوجوانان وبه  جوانانبه  مازندران در سال 96 و نایب قهرمان مدارس فوتبال آمل رده سنی 87 و 85 است.
امکانات این باشگاه شامل سرویس رفت و آمد، چمن مصنوعی سرپوشیده، استخر، سالن بدنسازی، چمن طبیعی و... می شود.
از جمله مزایای این باشگاه داشتن کادر فنی تحصیل کرده و داری مدرک مربیگری از afc با مدیریت حسین حسن زاده استاد دانشگاه و مربی رسمی از کنفدراسیون آسیا است.
این باشگاه نسبت به جذب بازیکن در رده های نونهالان ( 11 دی ماه 83 به بعد) ، نوجوانان (11 دی ماه 81 به بعد) و جوانان (11 دی ماه 79 به بعد) اقدام می نماید.
باشگاه فرهنگی ورزشی کاسپین آمل در نظر دارد جهت حضور مقتدرانه در مسابقات لیگ های برتر نونهالان و نوجوانان و جوانان استان مازندران بین بازیکنان مستعد، تست انتخابی برگزار نماید.
زمان تست گیری روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه
و مکان دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت اله آملی است که ساعت حرکت سرویس ساعت 15.30 از میدان 17 شهریور می باشد.
شماره تماس جهت ثبت نام 09113219676 و 09112211832 است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. Pouya_kameli

    Pouya_kameli

    سلام من متولد ۱۹.۳ .۱۳۸۰ ام یه مدت خیلی کوتاه تو تیم آرش آمل تو پست هافبک بازی کردم و به علت مشکلات در اومدم میخاستم ببینم به نظرتون واسه شروع دوباره دیر شد یا نه ؟