ساماندهی دستفروشان سطح شهر در دستور کار سازمان قرار دارد
1 خرداد 1397 ، دیدگاه 0
سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل : کلیه دستفروشان جهت حضور در بازار باید دارای شناسنامه دستفروشی و مجوز از سوی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل باشند که این اقدام در آینده بسیار نزدیک صورت خواهد پذیرفت.

کمال آنلاین ؛ به گزارش واحد روابط عمومی سازمان مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل، حسن مهدوی فر سرپرست سازمان مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل با اشاره به اینکه معظلات پیش روی مدیریت شهری عدم سازماندهی دستفروشان است که شهرداری برنامه هایی برای ساماندهی آنها دارد گفت: نقاطی که اکثریت دستفروشان در آنجا حضور دارند مشخص شده است و در واقع ساماندهی این افراد با هماهنگی مجموعه های خدمات شهری و همکاری نیروی انتظامی انجام می شود.

دستفروشان دارای شناسنامه می شوند

وی خاطرنشان کردند: کلیه دستفروشان جهت حضور در بازار باید دارای شناسنامه دستفروشی و مجوز از سوی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل باشند که این اقدام در آینده بسیار نزدیک صورت خواهد پذیرفت.

ساماندهی بازار روز در بلوار شهید مطهری

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل ادامه داد: سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی با حمایت شهردار محترم در اولین مرحله از ساماندهی دستفرشان اقدام به آماده سازی بازار روز در خیابان امام رضا (ع) بلوار شهید مطهری می نماید تا دستفروشان حاضر در اطراف و وانت بارها را بصورت منظم و یکپارچه در آنجا مستقر نمایند.

مهدوی فر به کلیه دستفروشان سطح شهر اطمینان داد که ساماندهی به صورت منطقه به منطقه صورت پذیرد.

ما قصد حذف دستفروشان را نداریم

وی همچنین در خصوص جمع آوری دستفروشان سطح شهر و ساماندهی آنها در نقاط مشخص شده خاطرنشان کرد: با رعایت قانون، همراهی افکار عمومی، به کار بستن رسانه ها و همراهی مسئولان این امر صورت خواهد پذیرفت و ما قصد حذف دستفروشان را نداریم چرا که اعتقاد داریم باتوجه به شرایط اقتصادی آنها نیز نیز باید محلی را برای کسب درآمد داشته باشند.

انتقال دستفروشان سه راهی روبروی اداره پست به مکان جدید

مهدوی فر در خصوص وضعیت شب بازار سه راه روبروی اداره پست خیابان امام رضا (ع) افزود: بنا به درخواست دستفروشان و پیگیری های کارشناسان فنی سازمان در حال بررسی زمین های اطراف با توجه به شرایط بهداشتی و ترافیکی هستیم تا کلیه دستفروشان به مکان جدید نقل مکان نمایند و امید است تا چند روز آینده این مکان جهت ساماندهی فراهم گردد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0