احداث ۴ پارک جدید در محلات شهر آمل
30 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
وی ادامه داد: بااحداث این پارکها مجموع پارکهای احداث شده در محلات شهری آمل به ۴۵ (پارک) می باشد که ۱۴۲۰۰ متر مربع به مساحت فضای سبز افزوده میگردد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، مهندس محبوبه علیزاده مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری آمل با اشاره به احداث پارک رازقی به مساحت ۲۷۰۰ متر مربع جنب دانشکده پرستاری گفت: پروژه احداث ۳ پارک دیگر در نبش رضوان 60 ، انتهای کوچه راهنمائی ورانندگی و امیر 7  هم زمان با میلاد با سعادت قائم  آل محمد حضرت مهدی (عج) آغاز  گردید.

وی ادامه داد: بااحداث این پارکها مجموع پارکهای  احداث شده در محلات شهری آمل به ۴۵ (پارک) می باشد که  ۱۴۲۰۰ متر مربع به مساحت فضای سبز افزوده میگردد.

مدیرعامل سازمان سیما منظر وفضای سبز شهری شهرداری آمل از مناسب سازی و استاندارد سازی وسایل بازی و محوطه بازی کودک با استفاده از نصب کف پوش گرانولی و وسایل بازی پلی اتیلنی در ۱۰ پارک شهری  خبر داد.

مهندس علیزاده با تاکید براینکه نگرش شورای شهر و شهرداری رسیدگی بیشتر به محلات شهر می باشد گفت: این سازمان سعی دارد تا در حدتوان در احداث پارکها و حفظ و نگهداری فضای سبز تلاش و کوشش داشته باشد‌.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0