ضرورت ساماندهی و مدیریت بر سرویس مدارس
29 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : نرخ سرويس مدارس باتوجه به نامه استاني ابلاغ گرديد که تا اطلاع ثانوي هيچگونه افزايش نرخ کرايه وجود نداشته و در صورت مشاهده افزايش قيمت کرايه غير قانوني مي باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ،  سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل درجلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان آمل با قدردانی از تلاش مدیر، معاونین و کارشناسان آموزش وپرورش آمل درجهت برگزاری برنامه های هفته معلم گفت: هفته معلم خيلي ها پاي کار بودند و موجب گرديد که همايش خوبي که در خور شأن معلمان بزرگوار شهرستان آمل بود برگزار شود.

وی افزود: با ایجاد زیرساختارهای مناسب در روستاها و با کمک بخشداران ، دهیاران ومعتمدین در روستاها می توان از جابجائی مدارس جلوگیری کرد تا مدارس در روستاها تعطيل نگردد.

فرماندار ويژه شهرستان آمل با اشاره به برگزاری شوراي نظارت با حضور رئيس کل ديوان محاسبات در فرمانداري ادامه داد: پيگير مصوبات جلسه بودیم تا با استمرار اينگونه جلسات شاهد ساماندهي مدارس غیردولتی باشیم.

رسولی با تاکید بر اینکه حدود ۱۲ هزار نفر از دانش آموزان در مدارس غير انتفاعی در حال تحصيل مي باشند اشاره کرد: اکثر مدارس غيرانتفاعي از خانه هاي قديمي سطح شهر استفاده مي کنند که اين عمل موجب به خطر افتادن جان دانش آموزان مي گردد.

وی خاطرنشان کرد: در رابطه با سرويس و ساماندهي شرکتهايي که فعاليت مي کردند انتخاب شرکت ها از سوي سازمان حمل و نقل شهري بار و مسافر شهرداري بايد انجام شود که با معرفي اين سازمان مي توان از اينگونه شرکتها استفاده نمود.

معاون استاندار گفت: نرخ سرويس مدارس باتوجه به نامه استاني ابلاغ گرديد که تا اطلاع ثانوي هيچگونه افزايش نرخ کرايه وجود نداشته و در صورت مشاهده افزايش قيمت کرايه غير قانوني مي باشد.

رسولی در پایان از ايجاد پارک ويژه فرهنگيان براي حضور بازنشستگان که بتوانند در اوقات فراغت از اين مکان استفاده نمايند درآینده نزدیک خبرداد.

دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش وپرورش آمل گفت: با توجه به اينکه کل مطالبات امتحانات سالهاي 95 و 96 به مبلغ 430 ميليون تومان بوده که به حساب همکاران فرهنگي پرداخت گرديد تا انشاءا... همکاران گرامي با آمادگي بهتر و بيشتر در امتحانات حضور مي يابند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0