در مقابل هجمه‌ ها درخصوص بیمارستان‌های آمل تسلیم نخواهیم شد
28 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
وی با اشاره به برخی حواشی ماه‌های اخیر در خصوص بیمارستان‌ها در آمل گفت: خواستیم تعاملاتی در بحث بیمارستان‌های آمل ایجاد کنیم که از تریبون‌های مختلف ما را هدف قرار دادند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دکتر حمزه قاسمی در جلسه امنیت غذایی شهرستان آمل که در فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد گفت: هر جامعه اي که در عرصه سلامت گام هاي بلند و موثري برداشته است، توانسته به بسياري از اهداف و برنامه ريزي هاي بلند مدت و کوتاه مدت خود دست يابد.

وی با اشاره به اينکه ادارات و نهادهاي سطح شهرستان با شبکه بهداشت و درمان در حوزه بهداشت و سلامت شهروندان بايد مشارکت فعالانه اي داشته باشند، خاطر نشان کرد: همه ما بايد در راستاي ارتقاي سطح کمي و کيفي وضعيت بهداشتي شهروندان تلاش کنيم و البته براي تحقق اين مهم، تلاش، اهتمام و تعامل شهروندان نيز بسيار موثر و سودمند خواهد بود.

وی با بیان اینکه در مورد خودروهای توزیع آب در سطح شهر به قوه قضاییه نامه زده شد و دادستان دستور جمع آوری و توقیف این خودروها را داد، گفت: به دنبال این هستیم تا با همکاری شورای ناندل و فرمانداری آمل، شرکت تعاونی آب معدنی در آن منطقه احداث کنیم تا موجب اشتغال پایدار شود.

وی با اشاره به اینکه نگرانم که با اقداماتی که در حال انجام است و آب ناندل را با خودرو به سطح شهر می‌آورند باعث شود تا ناندل در تابستان بی آب شود، خاطرنشان کرد: اگر قرار است روزی 60 دستگاه آب را از ناندل حمل کنند و به سطح شهر بیاورند چه آبی برای بیش از 1 هزار خانوار آنجا باقی می‌ ماند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل با بیان اینکه کشتارگاه سنتی آمل باید بهینه شود، افزود: اگر کشتارگاه صنعتی در آمل از همین امروز کلنگ زنی شود چند سال دیگر افتتاح می‌شود و نمی‌ شود که تا آن زمان دست روی دست گذاشت و برای سلامت مردم کاری نکرد.

قاسمی‌ با تاکید بر بهداشت فردی افراد شاغل در کشتارگاه سنتی آمل گفت: در مورد سلامت مردم به هیچ نهاد و ارگانی اجازه تعلل نمی‌دهیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل با اشاره به اینکه پیگیری وضعیت کشتارگاه صنعتی و احداث آن به تنهایی کافی نیست، گفت: از سال 89 تاکنون بحث کشتارگاه صنعتی در آمل بوده و هست و نمی‌توان سلامت مردم را به خطر انداخت.

این مسول با اشاره به برخی حواشی ماه‌های اخیر در خصوص بیمارستان‌ها در آمل گفت: خواستیم تعاملاتی در بحث بیمارستان‌های آمل ایجاد کنیم که از تریبون‌های مختلف ما را هدف قرار دادند.

وی تاکید کرد: در مقابل این هجمه‌ها تسلیم نخواهیم شد و راهمان را می‌رویم و معتقدم آنچه که شایسته مردم آمل است باید انجام شود.

حسين احساني معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل افزود: از آنجايي که اولين رکن جامعه، سلامت روح و جسم مي باشد، جهت تضمين سلامت روح و جسم افراد جامعه در اين خصوص با عنوان سلامت و امنيت غذايي فعاليتهايي انجام مي پذيرد که خوشبختانه در اين شهرستان اقدامات خوبي در دست بررسي مي باشد.

وی در رابطه با بحث فاضلاب کش خانگي افزود: فاضلاب کش هاي شهرستانهاي همجوار جهت تخليه به منطقه عمارت مي روند که اين کار خلاف قانون بوده و نبايد اين عمل صورت پذيرد و در همين رابطه دستگاههاي مرتبط بايد برخورد جدي بعمل آورند و پيگيريهاي جدي در اين رابطه بايد صورت گرفته و نتيجه در جلسات بعدي به جلسه ارائه گردد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0