اجرای طرح های ویژه گردشگری مذهبی و تفریحی در شهر امام زاده عبدالله
28 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
علیمردان رحمانی رییس شورای اسلامی شهر امام زاده عبدالله در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان آمل با قدردانی از شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری و با بیان این که شهر امام زاده عبدالله به عنوان مشهد استان مازندران است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ علیمردان رحمانی رییس شورای اسلامی شهر امام زاده عبدالله در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان آمل با قدردانی از شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری و با بیان این که شهر امام زاده عبدالله به عنوان مشهد استان مازندران است، گفت: از جمله شاخص های شورای شهر این است که پاسخ به ارباب رجوع همه روزه انجام می شود و کار مردم در همان روز صورت می گیرد و جلسات رسمی نیز برای هر هفته دو بار برگزار می شود که اعضای شورای شهر امام زاده عبدالله متعهدانه و دلسوزانه کار می کنند.

وی با اشاره به این که حضور مستمر در امور و همکاری با شهرداری داریم و با نظارت دقیق به دنبال پیشرفت هستیم تصریح کرد: ارائه گزارش عملکرد 6 ماهه را در نمازجمعه شهر امام زاده عبدالله داشتیم که با سخنرانی قبل از خطبه اینجانب و پخش گزارش تصویری همراه بود.

رحمانی با بیان این که پاسخ تمام نامه های شهرداری در کمترین زمان ممکن داده می شود و در اموری که بار مالی بر دوش مردم بود، همیشه طرف مردم را گرفتیم و نخواستیم ضرر کنند گفت: کار ویژه ای در منطقه گردشگری آلشرود داریم و از مسئولان دست اندرکار گلایه داریم که در دادن مجوزها سخت گیری بی مورد می کنند و می خواهیم ما را در طرحی که برای آسایش و رفاه مردم است یاری کنند.

رییس شورای اسلامی شهر امام زاده عبدالله خاطرنشان کرد: برای تعریض و آسفالت خیابانها گام برمی داریم و خیابان وصال از دغدغه هایمان است که تدوین طرح چشم انداز 20 ساله با مشارکت نخبگان و مشاوران در حال اجرا می باشد که فراخوان کلی می دهیم و برنامه ریزی برگزاری جشن ها و مسابقات و تشکیل کمیسیون نخبگان و بانوان را در دستور کار داریم.

نصرا…  فضلی عضو شورای اسلامی شهر امام زاده عبدالله در این نشست گفت: این شهرآستان امام زاده عبدالله، ظرفیتها و جاذبه های طبیعی بسیاری دارد و عملا در کنار شهردار هستیم و تلاش داریم با همفکری به اجماع برسیم تا نظرات سازنده باشد.

وی با بیان این که مسئولین باید نگاه ویژه ای به شهر دشته باشند، افزود: مجموعه اکسین، دانشگاه شمال و بیمارستان امام خمینی در این شهر است و تلاش داریم پروژه های مهمی را برای شهر به ثمر برسانیم.

دکتر جواد صلواتی شهردار امام زاده عبدالله در این نشست با اشاره به این که خود را خدمتگزار مردم می دانیم گفت: شورای بسیار خوب و همراهی داریم و بسیار راهنمایی می کنند و تلاش داریم با خرد جمعی کار نموده و ایرادت را تقلیل دهیم.

وی با بیان این که شعار ما این است شهر باید به گردشگری مذهبی تبدیل شود افزود: شهر زیرساخت های ضعیفی دارد که ساخت میدان شهدای مدافع حرم در حال اتمام است و میدان شهید توکلی، میدان دماوند، میدان ولیعصر و میدان شهرداری را در برنامه داریم و می خواهیم نسبت به ایجاد المان های شهری اقدام کنیم.

صلواتی تصریح کرد: ایجاد شهر ورزشی با توسعه امکانات در این بخش، راه اندازی پارک های جدید، اجرای طرح بین الحرمین از امام زاده عبدالله تا امام زاده مظفر، اصلاح طرح هادی شهر و کمک به مساجد و تکایا از جمله برنامه ها است.

شهردار امام زاده عبدالله با بیان این که آرامستان براساس توافقات باید در سال 98 تحت مدیریت این شهرداری باشد گفت: در حال رایزنی با شهرداری آمل هستیم تا پارک هلومسر را تحت اختیار بگیریم.

صلواتی تصریح کرد: بحث هتلینگ را در روبروی دیزل خواهیم داشت و در روبروی بیمارستان امام خمینی نیز در حال احداث مراکز بوم شناسی هستیم که با ظرفیت مسافرپذیری همراه است.

وی با اشاره به تلاش ها برای رونق گردشگری شهر اظهارداشت: گردشگری تفریحی و جنگل بدون زباله را در منطقه آلشرود داریم که به عنوان پایلوت گردشگری تبدیل می شود و با رفع موانع قانونی در این منطقه نسبت به ایجاد پارک، قایق پدالو، نصب وسایل بازی و دیگر امکانات اقدام خواهیم کرد و طرح راهیان نور جنگل را نیز داریم که از حمایت های ویژه دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس و فرماندار ویژه آمل کمال قدردانی را داریم.

عبدالله رمضانی مقدم مسئول روابط عمومی شهرداری امام زاده عبدالله در این نشست گفت: در منطقه گردشگری آلشرود، طرح جنگل بدون زباله اجرا می شود که اولین شهرداری هستیم چنین اقدامی صورت می دهد و کار ما درآمدزایی نیست و به دنبال حفظ محیط زیست و ایجاد فضای پاک هستیم و کارهای ارزنده ای در شهر انجام شده یا در حال انجام می باشد که از همکاری ویژه خبرنگاران شهرستان قدردانی و سپاس گذار هستیم.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم از خبرنگاران همکار با شورای اسلامی شهر و شهرداری امام زاده عبدالله با اهدای لوحی قدردانی بعمل آمد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0