فرمانده انتظامی آمل پرده از راز قتل مرد 65 ساله در آمل برداشت
24 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
آزادی از دستگیری عاملان این جنایت پس از سه ماه کار اطلاعاتی که در یکی از استان های همجوار مخفی شده بودند با هماهنگی های قضائی خبر داد و گفت: در این عملیات اموال مسروقه از متهمان کشف شد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ نعمت الله آزادی از شناسایی و دستگیری قاتل کارگر 65 ساله یکی از شرکت های عمرانی محور هراز این شهرستان پس از چند ماه کار اطلاعاتی خبر داد درباره جزئیات این خبر،و گفت: ساعت 4 صبح اواخر بهمن ماه سال گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر قتل مردی 65 ساله که در یکی از شرکت های عمرانی در محور هراز این شهرستان مشغول کار بوده بلافاصله ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: با حضور کارشناسان پزشکی قانونی، کارآگاهان اداره جرائم جنایی پلیس آگاهی با بررسی های اولیه از صحنه های قتل، تحقیقات پلیسی را برای شناسایی قاتلان و علت قتل آغاز کردند .

سرهنگ آزادی، تصریح کرد: کارآگاهان با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی ماموران موفق به شناسایی عاملان این جنایت شدند .

فرمانده انتظامی آمل اظهار داشت: متهمان با تشکیل باندی 3 نفره و با انگیزه سرقت اموال با مقتول که نگهبان این شرکت بوده درگیر شده و پس از ارتکاب به این جنایت از محل متواری شدند .

آزادی از دستگیری عاملان این جنایت پس از سه ماه کار اطلاعاتی که در یکی از استان های همجوار مخفی شده بودند با هماهنگی های قضائی خبر داد و گفت: در این عملیات اموال مسروقه از متهمان کشف شد .

متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و تحقیقات پلیسی در این زمینه ادامه دارد .

فرمانده انتظامی آمل از دستگیری 3 سوداگر مرگ در شهرستان آمل  خبرداد وگفت : در پي کسب خبري مبني بر فعاليت افرادي به صورت باندي ، در امر تهيه و توزيع مواد مخدر در شهرستان آمل، موضوع در دستور کار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، تصريح کرد:مأموران پس از انجام يک سري اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات پليسي، سه متهم به قاچاق مواد مخدر را که به صورت باندی در این شهرستان فعالیت می کردند شناسایی و در عملياتي ضربتي دستگير کردند.

سرهنگ آزادی از توقیف سه دستگاه خودروی متعلق به متهمان که از آن در تهیه وتوزیع مواد مخدر مورد استفاده قرار می گرفت خبر داد و گفت: در بازدید های به عمل آمده از این عاملان افیونی 2 کیلو و 830 گرم تریاک کشف شد .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، تصریح کرد: مبارزه با پديده شوم موادمخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی، نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهادهای مسئول با نیروی انتظامی است .

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0