آیین تجلیل از معلمان مدارس روستای پاشاکلا بخش دشت سر آمل برگزار شد +عکس
22 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
به مناسبت هفته معلم، آیین تجلیل از معلمان و بازنشستگان 4 مدرسه ابتدایی شهدای پاشاکلا، متوسطه اول دختر شهید غلامی، متوسطه اول پسر شهید غلامی و متوسطه دوم محمدجواد امیری با حضور مدیر و معاونین آموزش و پرورش شهرستان آمل، بخشدار دشت سر، مسئولان شهرستانی و منطقه، اعضای شورای اسلامی و دهیار و معلمان عزیز و زحمتکش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ به مناسبت هفته معلم، آیین تجلیل از معلمان و بازنشستگان 4 مدرسه ابتدایی شهدای پاشاکلا، متوسطه اول دختر شهید غلامی، متوسطه اول پسر شهید غلامی و متوسطه دوم محمدجواد امیری با حضور مدیر و معاونین آموزش و پرورش شهرستان آمل، بخشدار دشت سر، مسئولان شهرستانی و منطقه، اعضای شورای اسلامی و دهیار و معلمان عزیز و زحمتکش برگزار شد.

خانم صبوری نماینده معلمان 4 مدرسه پاشاکلا در این مراسم با قدرشناسی از تلاش های ارزنده معلمان و سپاس از زحمات کلیه برگزارکنندگان این مراسم گفت: از زحمات گرانقدر خیر نیک اندیش حاج مهدی حسن زاده ریاست هیات امنای مدارس هیات امنایی پاشاکلا در برگزاری این مراسم قدردانی می کنیم که نمونه والای جمله مهربانی منطقی ترین گفتگوی زندگی است می باشند.

دکتر علی فرشیدفر بخشدار دشت سر در این مراسم با تبریک فرارسیدن روز معلم گفت: امروز حرکت زیبای خیر نیک اندیش حاج مهدی حسن زاده جای قدردانی و سپاس دارد که چنین فضای دل نشینی را رقم زدند و برگزاری این برنامه ها سبب می شود تا خاطرات ما معلمان زنده شود.

وی اظهارداشت: این مراسم به پاس قدردانی از معلمان عزیز است؛ اگرچه حق و حقوق معلمان کفاف زندگی را نمی کند ولی چیزی که مهم است این می باشد بعد مادی برای معلم مهم نیست و شخصیت هایی که پرورش یافته و برای جامعه مفید می شوند در نظر یک معلم بسیار ارزشمند است.

بخشدار دشت سر با بیان این که نیاز است معلمان نسبت به رفع معضلات و مشکلاتی که در بخش وجود دارد به خصوص در حوزه مدیریت پسماند، فرهنگ سازی نمایند، گفت: سرمایه گذاران را وارد بخش کردیم که این امر می تواند در توسعه اشتغالزایی اثرگذار باشد و در حوزه بوم گردی نیز استقبال خوبی صورت گرفته است و می خواهیم در بحث گردشگری با بالن نیز وارد شویم.

دکتر عباس مرزبند معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل در این مراسم گفت: از زحمات آقایان حسینی و سلیمانیان و خانم ها رضایی و بابایی به عنوان مدیران مدارس پاشاکلا و محور فعالیت آنان خیر نیک اندیش حاج مهدی حسن زاده کمال قدردانی را داریم که این دورهمی خوب را برپا نمودند تا از معلمانی تجلیل شود که برای فرزندان این منطقه تلاش می کنند.

وی تصریح کرد: کار برای رضای خدا و در مسیر حق ارزشمند است و چنان لذتی می دهد که با هیچ چیز عوض نمی شود که ضروری است تا معلمان کار بااخلاص و دید و آگاهی را در سرلوحه امور خود قرار دهند.

مرزبند افزود: معلم خوب و شایسته در راه خدا، با اخلاص و دارای دید، مثبت اندیش و امیدوار است که مخلص چنین افرادی هستیم به فرزندان ما صداقت، مردمداری و بایدها را آموزش می دهند و از نبایدها باز می دارند که معلم خوب و شایسته امید را در جامعه می کارد و معلم همیشه به وظیفه اش عمل کرده است.

در این مراسم از معلمان و بازنشستگان مدارس روستای پاشاکلا به مناسبت هفته معلم قدردانی بعمل آمد که برنامه به میزبانی عالی حاج مهدی حسن زاده خیر نیک اندیش منطقه که مدیریت موسسه خیریه علمی و فرهنگی امام زمان (عج) را برعهده دارند برگزار گردید و همواره برنامه های تجلیل از مقام شامخ معلم و دانش آموزان ساعی، ساخت مدرسه، کمک به دانش آموزان نیازمند و برگزاری کلاس های تقویت بنیه علمی از جمله فعالیت های این خیر نیک اندیش می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0