باحضور وزیر ورزش وجوانان ،
22 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
کلنگ سالن ورزشی چندمنظوره در آمل زده شد +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ باحضور وزیر ورزش وجوانان ، نماینده مردم آمل درمجلس ، استاندارمازندران ، فرماندار ویژه آمل ، مدیرکل ورزش وجوانان مازندران ، شهردار ، معاونین ،مدیران عامل سازمان ها  واعضای شورای شهر آمل کلنگ سالن ورزشی چندمنظوره در منطقه پایین بازارآمل زده شد

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش وجوانان از اتمام پروژه های نیمه کاره ورزشی استان مازندران تا پایان دولت دوازدهم خبر داد و افزود: پروژه هایی که ساخت آنها بیشتر از ۱۰ تا ۱۵ سال به طول انجامید طبق برنامه تا پایان دولت دوازدهم به پایان می رسد.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ظرفیت های خوبی در ورزش استان مازندران وجود دارد، ادامه داد: بنا داریم پروژه هایی که بالای ۴۰ تا ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند را تا دو الی سه سال آینده به بهره برداری برسانیم.

سلطانی فر به استعداد های خوب ورزشی در استان مازندران اشاره کرد و گفت: این استان کارنامه خوبی در مسابقات ورزشی مختلف اعم از جهانی، آسیایی و المپیک دارد وهر روز خبرهای خوش زیادی از ورزش مازندران می شنویم که یکی از آن صعود تیم نساجی به لیگ برتر است.

وزیر ورزش و جوانان افزود: از ورزشگاه شهید وطنی همراه با استاندار و مسئولان شهرستان قائم شهر بازدید انجام دادیم و برای بازسازی این ورزشگاه تصمیماتی گرفته شد تا به صورت مشترک با استانداری این پروژه را به پایان برسانیم.

وی با اشاره به اینکه به دنبال انجام کار های خوب در بخش ورزش های قهرمانی، همگانی، بانوان و روستایی و عشایر هستیم، افزود: همه مسئولان عالی رتبه کشور درک صحیحی از اهمیت جایگاه ورزش دارند و همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خوبی با ما همکاری دارند.

سلطانی فر بابیان اینکه ورزش مهم ترین ابزار ما برای پر کردن اوقات فراغت مردم در جامعه ای سالم است، ادامه داد: در این شرایط که مردم ما نیاز به شور و نشاط و شادی دارند مهم ترین ابزار شور و نشاط ورزش است

وی با اشاره به اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی برای تکمیل استادیوم ورزشی آمل گفت: اعتبارات سال جاری به ما هنوز ابلاغ نشد اما پروژه استادیوم آمل در برنامه ریزی سال جاری این وزارتخانه است و امیدواریم ظرف ٢ سال آینده به اتمام برسد.

احمد امیر سلیمانی شهردار آمل درگفتگوبا کمال آنلاین ، گفت :  این سالن به مساحت ٢ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تا دهه فجر سال ٩٧ به بهره برداری خواهد رسید.

وی اشاره کرد : هدف شورای شهر وشهرداری آمل گسترش وتعمیم مکان های ورزشی  درسطح شهر می باشد افزود : تاکنون تاکنون درتمام پارکهای محلاتی که درسطح شهر احداث شد وسایل ورزشی وبدن سازی نصب شد که روزانه شاهد استفاده ازاین امکانات توسط آقایان وبانوان هستیم .

شهردار آمل از توجهات ویژه نماینده مردم آمل درمجلس وفرماندار ویژه آمل جهت تامین اعتبار برای ساخت این سالن ورزشی تقدیر وتشکر نمود .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0