عنوان سومی تیم فوتبال ناشنوایان ایران در قهرمانی آسیا
19 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
افسانه اسدپور مشاور كنفدراسيون ورزش ناشنوايان آسيا و اقيانوسيه درگفتگو اختصاصی با کمال آنلاین گفت : در ادامه رقابت‌های قهرمانی آسیا فوتبال ناشنوایان که در چانگوون کره جنوبی در حال برگزاری است، تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران در مرحله رده‌بندی با نتیجه ۸ بر صفر تیم تایلند را شکست داد و به عنوان سومی دست یافت.

افسانه اسدپور مشاور كنفدراسيون ورزش ناشنوايان آسيا و اقيانوسيه درگفتگو اختصاصی با کمال آنلاین  گفت : در ادامه رقابت‌های قهرمانی آسیا فوتبال ناشنوایان که در چانگوون کره جنوبی در حال برگزاری است، تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران در مرحله رده‌بندی با نتیجه ۸ بر صفر تیم تایلند را شکست داد و به عنوان سومی دست یافت.

وی ادامه داد ک  تیم ایران با ترکیب شاهین فصیحی، حسین مصباحی، علی اکبر احمدوند، ایمان محبی، علیرضا بسیج، محسن فرضی، مسلم طاهرپور ، مصطفی رحیم فردوس‌نژاد و میلاد محمدی در این بازی حضور داشت.

وی با بیان اینکه   تیم کره جنوبی میزبان مسابقات به عنوان قهرمانی دست یافت و ژاپن دوم شد ادامه داد : تیم فوتبال ناشنوایان ایران با هدایت اصغر حاجیلو فوتبالیست پیشکسوت باشگاه استقلال و تیم ملی در این رقابت ها شرکت کرده است.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0