یکی از ماموریت های مهم وزارت ورزش افزایش سطح سلامت افراد جامعه از طریق ورزش است
17 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل : هیاتهای ورزشی نسبت به تدوین برنامه استراتژیک اقدام کنند و از طریق این برنامه ما قادر خواهیم بود که نقشه راه لازم جهت دستیابی به اهداف پیش بینی شده را میسر کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، دکتر اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل  سومین جلسه تخصصی هیاتهای ورزشی شهرستان آمل  امروز با حضور رئیس و اعضای هیات ورزش همگانی شهرستان آمل  در اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد با تبیین سیاست های جدید این اداره پرداخت و گفت:  با توجه به 25درصد ورزش شهرستان بر دوش این هیات می باشد این هیات موظف می باشد اهداف هیات را برحسب اهداف وزارت ورزش و به طبع اداره تنظیم نمایند و تاکید ویژه بر داشتن برنامه نه تقویم داشتند.

ویخاطر نشان کردند این هیات لازم است سیاست های کلی اموزشی شهرستان و نیازهای پژوهشی را تدوین نمایند ان هم در راستای تدوین راهبردی در حوزه همگانی .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل گفت:  هیاتهای ورزشی نسبت به تدوین برنامه استراتژیک اقدام کنند و از طریق این برنامه ما قادر خواهیم بود که نقشه راه لازم جهت دستیابی به اهداف پیش بینی شده را میسر کنیم.

وی احیای ورزش های بومی ومحلی را بسیار مهم دانست و افزود: هیات روستایی اهتمام ویژه ای در زمینه احیای این ورزش با بکارگیری تمامی ظرفیت های موجود و با برگزاری جشنواره های بومی محلی در مناطق مختلف شهرستان در فصول سال اقدام نماید.

ریئس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اعلام اینکه از طریق آموزش میتوان موجبات سطح کیفی ورزش را فراهم ساخت،بیان کرد: زمینه آموزش در هیات ورزش های روستایی و بومی محلی باید جدی گرفته شود‌.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0