تجلیل از خبرنگاران فعال از سوی فرماندار ویژه شهرستان آمل +عکس
17 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : شما عزيزان با عشق، شور و شوق خاصي پاي کار بوديد و بي طرفانه و مخلصانه و خيلي خوب و شفاف در جهت اطلاع رساني عملکرد دستگاههاي دولتي تلاش مي کنيد که نهايت سپاس را داريم.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، سيد جعفر رسولي معاون استاندار مازندران و فرماندار ويژه شهرستان آمل در مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان آمل که با ریيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و رابط خانه مطبوعات برگزار شد افزود: تشکر و قدردانی از حضور همه خبرنگاران فعال داریم که انصافاً در تمامي فصول سال و در گرما و سرما و در شرايط بسيار سخت در کنار ما هستند و نسبت به اطلاع رساني به شهروندان گام بر مي دارند.
وی یادآورشد: شما عزيزان با عشق، شور و شوق خاصي پاي کار بوديد و بي طرفانه و مخلصانه و خيلي خوب و شفاف در جهت اطلاع رساني عملکرد دستگاههاي دولتي تلاش مي کنيد که نهايت سپاس را داريم. 
وی اشاره کرد: شما مي توانيد ضمن بیان عملکرد، مديران را به اشکالات و نواقصي که وجود دارد آشنا نموده و دغدغه هاي مردم را به سمع و نظر مسئولين برسانيد و فرمانداري کارش نظارت است و اگر خبرنگاران پاي کار باشند نقش ما را انجام مي دهند و ما آن را به فال نيک مي گيريم. 
فرماندار ويژه آمل اشاره کرد: شما مي توانيد باتوجه به سرمايه گذاري که دولت در بخش پروژه هاي عمراني و جذب اعتبارات در سطح شهرستان انجام مي گردد را به گوش مردم برسانيد که الحق و الانصاف اين عمل را به خوبي انجام مي دهيد و اگر عملکرد دولت در شهرستان مطرح گردد نشان از عملکرد خوب شما مي باشد. 
رسولی با بیان این که تلاش همه مدیران بخصوص دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس قابل تقدیر است گفت: متاسفانه کسانی هستند که فقط دوست دارند خبرهای ضد و نقیض را به مردم اعلام کنند تا خدمات مدیران را زیر سئوال ببرند.
وی در پايان اظهارداشت: تبريک عرض مي کنم خدمت آقاي مهدي غلامي خبرنگار صدا وسيما که به عنوان برترين خبرنگار استان برگزيده شدند و خيلي از اين بابت خوشحال شدم و به لطف خداوند و با برنامه ريزي که انجام مي گردد بتوانيم در جلسات شوراي اداري آينده يک يا دو نفر از خبرنگاران به نمايندگي خبرنگاران شهرستان بتوانند مشکلات این قشر را به سمع و نظر ادارات حاضر در جلسه برسانند.
فرماندار ویژه آمل عنوان داشت: تهمت و افترا زیبنده نظام نیست و خود مردم نظاره گر کارهای مدیران هستند و باید خبرنگاران با خبرهای امید بخش مردم را نسبت به نظام دلگرم کنند وگرنه همان خبری که دشمن پخش می کند شما هم همان راه را می روید.
امیر امیرنیا رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل با تشکر از توجهات فرماندار ویژه آمل نسبت به رسیدگی به امور خبرنگاران گفت: امیدواریم که بزودی با تشکیل کارگروهها و با حضور مسئولین ، مشکلات خبرنگاران درامر اطلاع رسانی و رفاه حل شود.
در ادامه خبرنگاران حاضر درخصوص سروسامان دادن به آگهی های ثبتی و دادگستری، عدم پاسخگویی مدیران در قبال سئوالات خبرنگاران و رسیدگی به وضعیت نشریات محلی مطالبی را عنوان داشتند و همچنین از تلاش و زحمات مجموعه مدیران روابط عمومی فرمانداری که تعاملات بسیارخوبی را با خبرنگاران دارند قدردانی نمودند. 
در پايان از سوی فرماندار ویژه آمل، بخاطر تلاش خبرنگاران در انعکاس برنامه های دهه فجر و ایام نوروز با دادن لوح تقدير و هديه ای تقدير بعمل آمد.
 

 

  

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0