شهردار آمل به حق امیر شهرداران مازندران است
15 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 1
دادستان آمل با بیان اینکه خوشبختانه شهر آمل شهردار قوی و مجربی دارد و به حق امیر شهرداران نیز باید به آن لقب داد گفت: شهر آمل دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بسیاری است و باید با وحدت و همدلی طرح های زیربنایی و کلان در جهت عمران و آبادانی شهر صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، علی طالبی دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان آمل در دیدار اعضای شورای تامین شهرستان آمل با اعضای شورای شهر آمل و شهردار آمل بمناسبت روز شوراها با بیان اینکه تشکیل شوراها بر گرفته از آیه « و امرهم شوری بینهم » صورت گرفته است گفت: شوراهای اسلامی، چه شهر و چه روستا در واقع نگین و شناسنامه عمران و آبادانی شهر و روستا هستند، بنابراین باید ما آن را غنیمت بشماریم.

وی با بیان اینکه شورا در بحث تعامل با شهردار کار و وظیفه خود را انجام می دهد اما باید دنبال برنامه های بزرگ و بلند مدت نیز باشد افزود: آمل مهد تمدن و دارای سبقه تاریخی عظیم است و قابل قیاس با دیگر شهرهای استان نیست پس باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم.

دادستان آمل با بیان اینکه خوشبختانه شهر آمل شهردار قوی و مجربی دارد و به حق امیر شهرداران نیز باید به آن لقب داد گفت: شهر آمل دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بسیاری است و باید با وحدت و همدلی طرح های زیربنایی و کلان در جهت عمران و آبادانی شهر صورت گیرد.

سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز شوراها گفت: الحمدا… وفاق و همدلی خوبی بین اعضای شورا، شهردار و مسئولین شهری وجود دارد، انشاءا… که بتوانیم با تعامل و همراهی خدمات ارزنده ای به مردم شهر آمل ارائه نمائیم.

وی افزود: به لطف الهی تعامل خوبی بین اعضای شورا، شهردار، اعضای شورای تامین و مسئولین شهری وجود دارد که در سطح شهرستان مشهود است و امیدواریم این تعامل همچنان تداوم داشته باشد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه الحمدا… تابحال با همدلی و همراهی نماینده مجلس، امام جمعه و دیگر مسئولین شهری دستاوردهای خوبی را شاهد بودیم تصریح کرد: در چند سال اخیر در بحث پروژه های عمرانی شورا و شهرداری نقش بسیار پررنگی داشتند و پروژه های زیربنایی خوبی افتتاح و به بهره برداری رسیده است که جای تقدیر دارد.

غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار بیان کرد: اگر در سال ۹۶ کوتاهی در خدمات رسانی به شهروندان فهیم و قدرشناس آملی صورت گرفته به دلیل رکود ساخت و ساز و مشکلات اقتصادی که تمامی شهرداری ها با آن دست به گریبان هستند بوده و نتوانستیم آن گونه که شایسته مردم آمل باشد خدمات ارائه نمائیم که امیدوارم مردم عزیز عذر ما را پذیرا باشند.

وی اذعان داشت: بزرگ ترین نعمت، نعمت وفاق و همدلی است که خوشبختانه نه تنها در بین اعضای شورا بلکه در سطح شهرستان وجود دارد و شهر آمل در بهترین برهه زمانی در زمینه وحدت و همدلی قرار دارد.

رییس شورای اسلامی شهر آمل از تلاش ها و پیگیری های نماینده مردم آمل در مجلس جهت تامین اعتبار دولتی پل روگذر میدان هزارسنگر و در اختیار قرار دادن زمین پاساکش به شهرداری جهت احداث کارخانه زباله سوز قدردانی نمود و بیان کرد: به جرأت می توان گفت در هیچ دوره ای از شورا چنین وفاقی وجود نداشته و خیلی خوشحالم که همکارانم در شورا مهندس امیرسلیمانی را مجددا به سمت شهردار آمل انتخاب کردند.

شفیع زاده با بیان اینکه شورای ما یک شورای ۹ نفره نیست بلکه با وجود چنین مسئولانی اعتقاد دارم که چندین شورای ۹ نفره در این شهر وجود دارد تصریح کرد: در بحث زمین پاساکش فرماندار ویژه شهرستان نیز همانند یک عضو شورا تلاش های زیادی داشتند و با تلاش های ایشان و دیگر مسئولین ارشد شهری توانستیم کار را تا اینجا به پیش ببریم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. nima

    nima

    zAAAAAAAAAArrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrT