شرکت نمایندگی افق اعتماد آسیا در آمل افتتاح شد+ عکس
10 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بیمه آسیا، نماینده مردم آمل در مجلس، فرماندار ویژه آمل ، مدیران استانی و شهرستانی، فعالان اقتصادی، صنعتگران، انبوه سازان مازندران و خیرین، شرکت نمایندگی افق اعتماد آسیا در آمل افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بیمه آسیا، نماینده مردم آمل در مجلس، فرماندار ویژه آمل ، مدیران استانی و شهرستانی، فعالان اقتصادی، صنعتگران، انبوه سازان مازندران و خیرین، شرکت نمایندگی افق اعتماد آسیا در آمل افتتاح شد.

خسرو ابراهیم زاده با قدردانی از حضور همه مسئولین در مراسم افتتاح شرکت نمایندگی افق اعتماد آسیا در آمل گفت: قطعا با این حضور یک دلگرمی به ما داده شد که بتوانیم با گامی محکم راهمان را ادامه دهیم.

وی افزود: بنده با لطف و عنایت دوستان نمایندگی بیمه آسیا را در شهرستان آمل راه اندازی کردم و توانستم با حمایت های همه جانبه، 8 سال درصنعت بیمه خدمت رسانی کنم.

 ابراهیم زاده با اشاره به نحوه راه اندازی شرکت نمایندگی افق اعتماد آسیا در آمل عنوان داشت: این سنگ بنا در دوسال و نیم گذشته طی دیداری که با دکتر کاردگر مدیرعامل بیمه آسیا داشتیم زده شد وبا توجه به پیمودن سیکل اداری دربهمن ماه سال گذشته مجوز راه اندازی شرکت به ما ابلاغ گردید.

 وی تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم با راه اندازی این شرکت با کمک و همراهی شما خوبان و با استفاده از مشاوران مجرب در سطح استان مازندران در صنعت بیمه، عملکرد قابل قبولی را داشته باشیم تا در جهت تحقق شعار بیمه آسیا در مشتری مداری گام برداریم.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس با بیان اینکه صنعت بیمه می تواند درشکوفایی اقتصاد تاثیر گذار باشد گفت: در هیچ کشوری در دنیا و کشورهای صنعتی امکان ندارد که با بیمه ارتباط نداشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در قبل از برجام در صنعت حمل ونقل دچار مشکل بودیم افزود: کشورهایی که صاحب صنعت بیمه بودند، بدنه کشتی ما را بیمه نمی کردند و این در حقیقت یعنی اقتصاد کشور بسته بود.

نماینده مردم آمل درمجلس یادآورشد: بیمه امنیت کشور را برعهده دارد و اگر صنعت بیمه در کشور نبود، شاهد پرداخت خسارات سنگینی بودیم که از عهده دولت خارج بوده است.

یوسفیان ملا اشاره کرد: متاسفانه بیمه فقط در برف و زلزله و حوادث غیرمترقبه دیده می شود و اگر صنعت بیمه خوب جا بیافتد قطعا می تواند در همه زمینه ها خوب ورود کند.

دکتر ابراهیم کاردگر نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا با اشاره به اینکه مجلس می تواند با بسترسازی، کسب وکار را رونق بخشد گفت: مجلس می تواند با تصویب مقررات سهل و آسان در رونق بخشیدن به کسب و کار تاثیرگذارباشد.

 وی با تاکید بر اینکه هیچ فعالیتی در دنیا شکل نمی گیرد که تعریف مناسبی از بیمه داشته باشیم افزود: درهیچ جای دنیا برای صنعت بیمه، مالیات و عوارض وضع نمی کنند و اگر مالیات و عوارض تصویب کنند، فضای کسب و کار و بیمه را کاهش می دهد.

 مدیرعامل بیمه آسیا اشاره کرد: صنعت بیمه همانند بانکها و بورس  یک نهاد مالی است و حلقه اتصالی این نهادهای مالی کجاست و کدام آئین نامه و قانون این سه را بهم وصل می کند.

کاردگر اضافه کرد: در دنیا صنعت بیمه قیم مدیریت ریسک است و امیدواریم که این مهم در ایران نیز محقق شود که با تاسیس صندوق حوادث طبیعی در مجلس، مسائلی مانند سیل، زلزله و دیگر خطرات، وارد این صندوق شده و به آنها پوشش بیمه‌ ای داده می‌شود، در همین راستا دولت دیگر درگیر پرداخت خسارت‌های ناشی از  سیل و زلزله نمی ‌شود و به مسئولیت ذاتی خود می‌ پردازد.

وی  با اشاره به نام گذاری سال 1397 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی گفت: بیمه به عنوان یک نهاد در کنار سایر نهادهای اقتصادی می تواند نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری در اقتصاد کلان کشور داشته باشد.

مدیرعامل بیمه آسیا وظیفه صنعت بیمه را خدمت رسانی به تولیدکننده عنوان کرد و افزود: ایجاد اطمینان خاطر برای صاحب بنگاه اقتصادی و تولیدکنندگان کالای داخلی و خدمت به صنایع به عنوان تأمین کننده مالی تولیدکنندگان از جمله نقش های مهم صنعت بیمه در اقتصاد کشور است که حمایت از بخش تولید کشور را بر عهده دارد.

دکتر کاردگر ابراز امیدواری کرد که صنعت بیمه کشور در سال حمایت از تولید کالای ایرانی با برداشتن گامی مستحکم بخشی از نقدینگی خود را مستقیماً به تولید و خط تولید کشور اختصاص دهد و به عبارت دیگر به بخش واقعی اقتصاد وصل شود.

نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا  گفت: مرکز رتبه بندی شرکت های برتر سازمان مدیریت صنعتی، بیمه آسیا را در بیستمین سال رتبه بندی شرکت های برتر ایران و در میان 500 شرکت بزرگ کشور با در نظر گرفتن 33 شاخص و11پله صعود، برای چهارمین سال متوالی بعنوان رتبه اول گروه موسسات بیمه ای شرکت های برتر ایران انتخاب کرد.

کاردگر اظهارداشت: بیمه آسیا به عنوان بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور با دارا بودن بیش از یکصد شعبه و سه هزار نمایندگی در سراسر کشور، در تمامی بیست سال در رتبه بندی شرکت های برتر ایران در بین صد شرکت برتر کشور قرار داشته است.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0