با حضور نماینده مردم آمل درمجلس صورت گرفت؛
10 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
اهدای شاخه گل به کارگران شرکت فراصنعت آمل در هفته کار و کارگر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ همزمان با هفته کار و کارگر، نماینده مردم آمل درمجلس، فرماندار ویژه آمل، حاج آقا اردشیر، روسای ادارات و اعضای هیئت مدیره شهرک صنعتی آمل ضمن بازدید از خطوط فعالیت شرکت فراصنعت آمل، با دادن شاخه گل به کارگران از تلاش و زحمات این قشر زحمتکش قدردانی نمودند.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس با قدردانی از تلاش و همت والای حاج ولی الله اردشیر در راه اندازی دو شرکت بزرگ فولادین ذوب (فذا) و فرا صنعت گفت: حاج آقا اردشیر علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان در امور خیریه پیشقدم هستند که قطعا خداوند این اعمال نیک ایشان را بدون پاسخ نخواهد گذاشت.

وی ادامه داد: با این وضعیت اقتصادی به دلیل فشار بانکها جهت وصول مطالبات که هر روز شاهد بسته شدن کارخانه ای در شهرک صنعتی هستیم، ایشان با همت ارزنده خود و مدیریت صحیح توانستند به کارشان ادامه دهند.

نماینده مردم آمل درمجلس با اشاره به شعار سال در جهت حمایت از کالای ایرانی افزود: با تولیداتی که در این دو شرکت درحال ساخت است اگر حمایت نشود قطعا به سرنوشت دیگر کارخانه ها دچارخواهند شد.

یوسفیان ملا تاکید کرد: هم اکنون ۵۰ درصد صنعت مازندران در شهرک های صنعتی آمل مستقر است و صادرات ۷۴ درصدی در این شهرستان مرهون وجود شرکت های بزرگ و چند شهرک صنعتی می باشد.

وی به هفته کارگر اشاره کرد وگفت: خوشبختانه با مدیریت بسیار خوب و در خور تحسین حاج آقا اردشیر، کارگران زحمتکش مشغول کار و تلاش هستند و باید مورد توجه قرارگیرند.

شرکت فراصنعت آمل به یاری خداوند متعال با تکیه بر متخصصان داخلی و دانش فنی بالا، فعالیت خود را در فضایی به مساحت 17 هزار مترمربع، با هدف ساخت انواع قطعات فلزی خودرویی آغاز نموده و در این زمینه توانسته قطعات مختلفی با تیراژهای متنوع و بالا به شرکت هایی همچون ایران خودرو ارسال و با ارتقای کیفیت قطعات تولیدی نظر مشتریان خود را بیش از پیش جلب نماید که از فعالیت های مهم این شرکت ماشینکاری و مونتاژ مجموعه اکسل خودرویی می باشد.

در حوزه ماشینکاری، دستگاه تراش comev cnc می باشد که این دستگاه انواع قطعات فولادی و چدنی در اشکال مختلف را با دقت و قطر کارگیر 700 میلیمتر دارا می باشد و دستگاه ماشینکاری مخصوص weisser نیز دیگر محصول این شرکت است که این دستگاه قابلیت ماشینکاری انواع دیسک ترمز خودروهای مختلف با دقت و توانایی ماشینکاری هر قطعه را در مدت زمان 36 ثانیه دارا می باشد و قطر کارگیر این دستگاه از 150 میلیمتر الی 300 میلیمتر است.

اکسل عقب پژو 405 و سمند دیسکی، اکسل عقب پژو 405 و سمند کاسه ای، طبق کامل 405 (مثلثی)، پایه اتاق پژو 405 و سمند، مجموعه بازویی و میل توپی، میل ژامبون 405، کاسه ترمز چرخ عقب پژو 405، توپی جلو تیبا، سگدست 206، دیسک جلو ریو، دیسک جلوی پراید و ... از جمله محصولات این شرکت می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0