انتخابات شورای مشورتی موسیقی شهرستان آمل برگزارشد
8 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
انتخابات شورای مشورتی یا همان انجمن موسیقی شهرستان آمل پس از کش و قوس های چند روزه و با تعامل امیرامیرنیا; ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانواده ی موسیقی آمل برگزار شد.

کمال آنلاین ؛ انتخابات شورای مشورتی یا همان انجمن موسیقی شهرستان آمل پس از کش و قوس های چند روزه و با تعامل امیرامیرنیا; ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانواده ی موسیقی آمل برگزار شد.

با توجه به انتقاداتی که در انتخابات دوره ی گذشته به نحوه ی حضور رای دهندگان وجود داشت, برای هر چه کارآمدتر شدن انجمن جدید; شورایی متشکل از پیشکسوتان و مدرسین موسیقی, شرایطی را برای کاندیدا و همچنین رای دهندگان پیشنهاد کرده و با نظارت و مدیریت اداره ی فرهنگ و هنر و همچنین همکاری انجمن موسیقی دوره ی گذشته, دعوتنامه ای برای حضور در مراسم انتخابات به هنرمندان واجد شرایط ارسال گردید.

انتخابات شورای مشورتی موسیقی شهرستان آمل در سالن اصلی اداره ی فرهنگ و هنر و با حضور مدعوین که متشکل از پیشکسوتان, مدرسین و فعالین شاخص عرصه ی موسیقی بودند, همچنین رئیس, معاون و کارشناس هنری اداره ی فرهنگ و ارشاد آمل آغاز شد.

پس از صحبت های امیرنیا; ریاست فرهنگ و ارشاد آمل و قدردانی اهالی موسیقی از انجمن قبلی, کاندیدای شورای جدید به توضیح و ارائه ی برنامه و راهکارهای خود جهت بهتر شدن شرایط موسیقی شهرستان پرداختند.

مهمترین موضوع مطرح شده در این مراسم, شاید پیشنهاد ثبت قانونی یک N.G.O یا سازمان مردم نهاد در حیطه ی موسیقی بود که با توجه به عدم وجاهت قانونی انجمن موسیقی در شهرستان و برای انجام فعالیتهای بیشتر و قانونی جهت اعتلا و ارتقای موسیقی, لازم به نظر می رسید!

مراحل رای گیری و شمارش آراء با نظارت مسئولین اداره ی فرهنگ و هنر انجام گردید و به ترتیب; محسن مرعشی, کوثر بزرگی, علی اصغر رستمی, فرزاد زاهدی و نیما روحی به عنوان اعضای اصلی و نیز; عرفان پرقوه و محسن رضایی به عنوان اعضای علی البدل انجمن موسیقی شهرستان آمل انتخاب شدند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0