برگزاری جشنواره خیریه غذا در فروشگاه هایپرمی اکسین شمال +عکس
7 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 1
با همکاری بنیاد کودک آمل و مدیریت فروشگاه هایپرمی اکسین شمال، جشنواره خیریه غذا به نفع دانش ‌آموزان تحت پوشش بنیاد کودک در بزرگترین و مدرنترین فروشگاه هایپرمی در مجموعه اکسین شمال برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ با همکاری بنیاد کودک آمل و مدیریت فروشگاه هایپرمی اکسین شمال، جشنواره خیریه غذا به نفع دانش ‌آموزان تحت پوشش بنیاد کودک در بزرگترین و مدرنترین فروشگاه هایپرمی در مجموعه اکسین شمال برگزار شد.

مهندس بهرام قلی زاده مدیریت فروشگاه هایپرمی اکسین شمال با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: مجموعه بزرگ هایپرمی در کشور و براساس رسالتی که دارد توانسته است در کنار فروش مایحتاج عمومی مردم نسبت به برگزاری برنامه های فرهنگی پیشگام باشد.

وی به برگزاری برنامه های فرهنگی در اعیاد و مناسبت های ملی و مذهبی اشاره کرد و افزود: برگزاری این جشنواره غذا برای کمک به دانش آموزان تحت پوشش بنیاد کودک و با حضور بانوان علاقمند صورت گرفت.

مدیریت فروشگاه هایپرمی اکسین شمال ادامه داد: بزرگترین و مدرنترین فروشگاه زنجیره ای کشور با برند (هایپرمی)، شعبه 16خود را در مجتمع اکسین شمال در فضایی با بیش از 5 هزار مترمربع و با بیش از 30 هزار آیتم تنوع کالایی از بهترین برندهای داخلی و خارجی تا 50% تخفیف ویژه و اشتغالزایی بیش از 200 نفر به صورت مستقیم با هدف حمایت از تولید داخل و حذف واسطه ها و حمایت از مصرف کننده برای خدمت رسانی به مردم شریف و بزرگوار شهر آمل و شهرهای همجوار و توریست های گرانقدر در کیلومتر 4 جاده هراز با حضور پرشکوه مردم و مسئولین محترم افتتاح کرد.

مهندس قلی زاده گفت: ما از بهترین برندهای داخلی و تا حدودی از برندهای خوب خارجی در فضای فروش مان استفاده کردیم که مشتری با هر سلیقه و علاقه ای که وارد فضای فروشگاهی می شود بتواند با دست پر از این فضا خارج شود و پکیج ما کامل است و مشتری هرگونه خریدی که نیاز داشته باشد می تواند در فروشگاههای زنجیره ای هایپرمی خریداری کند و هم صرفه جویی در وقت و هم در انرژی زمانی که گذاشته می شود.

مدیریت هایپرمی اکسین شمال آمل یکی از اهداف فروشگاههای زنجیره ای هایپرمی در کشور را حمایت از تولید کنندگان عنوان نمود وگفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری درجهت حمایت از تولید داخلی که ما هم موظف به اجرای فرمان ایشان هستیم هرچه بتوانیم تولید داخلی را حمایت کنیم به نفع مملکت و مردم می باشد که کارآفرینی در جامعه بوجود خواهد آمد و جوانان بیکار نخواهند شد.

سرکارخانم افسانه اسدپور مدیریت بنیاد کودک نمایندگی آمل با اشاره به اینکه همیاران و نیک اندیشان بنیاد تاکنون بیش از 530 دانش آموز و دانشجو را از بورسیه تحصیل بهره مند نمودند گفت: در حال حاضر بیش از 350 دانش آموز و دانشجو از مزایای تحصیلی استفاده می کنند.

مدیریت بنیاد کودک نمایندگی آمل با قدردانی از مهندس قلی زاده مدیریت فروشگاه هایپرمی اکسین شمال در برگزاری جشنواره غذا ادامه داد: جشنواره غذا با مشارکت حدود‌ صد نفر از بانوان شهرستان آمل به نفع دانش‌آموزان بنیادکودک، درفروشگاه هایپرمی برگزار شد.

وی اشاره کرد: در این جشنواره انواع غذاهای خانگی، شیرینی، مرباجات و انواع خوراکی‌ ها که توسط این بانوان تهیه شده بود با استقبال گسترده‌ای به فروش رسید و تمامی عواید آن به دانش‌آموزان بااستعداد کم‌ برخوردار بنیاد کودک نمایندگی آمل تعلق گرفت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. مرتضی

    مرتضی

    سلام چرا تو سایتتون درباره کالای ایرانی و حمایت از تولید ملی مطلبی نمیزارین؟؟!!!