دستگيري سارق حرفه ای داخل خودرو / انهدام باند سارقان اماکن خصوصی
6 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
سرهنگ آزادی، تصريح کرد: ماموران پس از هماهنگي با مرجع قضائي متهم را در عملياتي ضربتي و غافلگيرانه در مخفيگاهش دستگير کردند که در بازرسي از این محل مقاديري اموال مسروقه کشف کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی آمل از دستگيري سارق حرفه اي اموال داخل خودرو با 8 فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد و گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت قطعات و وسايل داخل خودرو، موضوع به طور ويژه در دستور کار مأموران انتظامی اين شهرستان قرار گرفت.

وي، افزود: ماموران پليس آگاهي و کلانتری 11 اين فرماندهی با انجام تحقيقات گسترده پليسي و اطلاعاتی موفق شدند، متهم را شناسايي کنند.

سرهنگ آزادی، تصريح کرد: ماموران پس از هماهنگي با مرجع قضائي متهم را در عملياتي ضربتي و غافلگيرانه در مخفيگاهش دستگير کردند که در بازرسي از این محل مقاديري اموال مسروقه کشف کردند.

وي، خاطر نشان کرد: متهم در بازجويي هاي فني به 8 فقره سرقت اموال داخل خودرو در اين شهرستان اعتراف کرد که پس از تشکيل پرونده تحويل مرجع قضائي شد.

وی با اشاره به  انهدام باند سارقان اماکن خصوصی در آمل  ادامه داد : درپي وقوع چندين فقره سرقت از منازل شهروندان، عمليات شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان در دستور كار ماموران کلانتری 12 اين فرماندهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، افزود:كارآگاهان پس از بررسي تمامي صحنه هاي سرقت با پي جويي هاي فني و پليسي، دريافتند،کليه سرقت ها به صورت گروهي و به يک شيوه و شگرد بوده و سريالي بودن آنها نيز براي پليس محرز شد.

سرهنگ آزادی تصريح کرد: با پيگيري هاي همه جانبه پليس، سرانجام اعضاي باند به نام هاي"س- غ"،"س- ه"که با اجاره منزلی اقدام به سرقت مي کردند،شناسايي و طي عملياتي غافلگيرانه دستگير شدند.

سرهنگ آزادی با بيان اينکه اين افراد از خانه مجردي به عنوان مخفيگاه وسايل مسروقه استفاده مي کردند، اظهار داشت: متهمان در تحقيقات انجام شده به 4 فقره سرقت اعتراف و اموال زيادي از آنان کشف و ضبط کردند.

وی همچنین ازکشف 4 کیلوگرم مواد مخدر از یک سوداگر مرگ در آمل خبرداد وخاطرنشان کرد : پاسگاه امام زاده عبدالله این فرماندهی با تشکیل تیم عملیاتی، در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ "آزادی" تصریح کرد: در بازدیدبه عمل آمده از محل اختفای مواد مخدر توسط متهم 4 کیلو و 215 گرم تریاک و یک دستگاه توزین مواد مخدر کشف شد و متهم پس از تشکيل پرونده، به مرجع قضائی معرفی شد .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل بابيان اين که مواد مخدر يك عامل مهم برای به خطر افتادن بهداشت و سلامت جوامع بشري است، گفت: مواد مخدر ريشه اخلاق را در جامعه مي سوزاند و ره آورد آن تزلزل خانواده ها ، نگراني و ناامني شهروندان و در نتيجه تنزل امنيت انساني آنان مي شود.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0