کمک 160 میلیون تومانی خیرین آملی در جشن گلریزان اداره بهزیستی آمل+ عکس
4 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
معاون اجتماعی بهزیستی مازندران با اشاره به اینکه اخلاق حلقه مفقوده جامعه است بیان داشت: انسان از زمانی که به دنیا آمد با پدیده های اجتماعی درگیر می شود که اگر مدیریت نشود تبدیل به آسیب های اجتماعی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ جشن گلریزان با حضور معاون اجتماعی بهزیستی مازندران، رییس اداره بهزیستی آمل و خیرین و نیکوکاران در تالار برلیان با استقبالی باشکوه برگزار شد.

در این مراسم خانم اسفندیاریان رییس اداره بهزیستی آمل با قدردانی از حضور خیرین در مراسم گفت: خیرین همواره یار و یاور ما هستند که توانستند با انجام امورات خیرخواهانه نام شهرستان آمل را مطرح کنند.

 وی با بیان این که حرکات ارزنده خیرین در زلزله کرمانشاه بسیار چشمگیر بوده است، گفت: در آستانه بهار توانستیم مواد غذایی و پوشاک را در اختیار نیازمندان قرار دهیم.

رییس اداره بهزیستی آمل تاکید کرد : هرماهه خيرين ثابت وحامى داريم كه ازحمايتشون بهره منديم که  نسبت به پارسال رشد٥٠درصدى داشتيم

دکتر وحید حسین زاده معاون اجتماعی بهزیستی مازندران با اشاره به اینکه در برنامه ششم توسعه بیش از 180 وظیفه برای بهزیستی تعریف شده است گفت: این امور شامل خدمات تخصصی و عمومی می باشد که فعالیت های گسترده ای را در برمی گیرد.

 وی افزود: در سال 97 برای کنترل آسیب های اجتماعی برنامه های مدونی در دست اجرا می باشد.

 معاون اجتماعی بهزیستی مازندران با اشاره به اینکه اخلاق حلقه مفقوده جامعه است بیان داشت: انسان از زمانی که به دنیا آمد با پدیده های اجتماعی درگیر می شود که اگر مدیریت نشود تبدیل به آسیب های اجتماعی خواهد شد.

 حسین زاده با قدردانی از حمایت های مجمع خیرین شهرستان آمل برای جامعه هدف بهزیستی ادامه داد: در آمل فرهنگ نیکوکاری نهادینه شده است و مجمع خیرین شهرستان آمل در کشور بی نظیر می باشد.

وی اشاره کرد: ایثار و جهاد تنها در جنگ خلاصه نمی شود و می توانیم درمسیر نیکوکاری و کمک به دیگران نیز گام برداریم.

 حسین‌ زاده یادآورشد: بیش از 120 هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش داریم که نیازمند کمک هستند.

 معاون اجتماعی بهزیستی مازندران تصریح کرد: بیش از 12 هزار پرونده در سال گذشته در اورژانس اجتماعی تشکیل شد و روزانه 40 پرونده طلاق در سطح استان داریم و این امر به سبب نداشتن مهارت های زندگی است.

حسین زاده با بیان اینکه باید از ابتدایی مهارت ها را به دانش آموزان آموزش دهیم گفت: 40 هزار ساعت آموزش در سطح استان برای آگاه سازی و آموزش برگزار شده است.

وی تاکید کرد: مسایل اجتماعی باید به صورت آشکار بیان شود و سیاست گذاری درستی برای آن صورت گیرد.

حسین زاده افزود: باید از سرمایه های اجتماعی خود صیانت کنیم که همیاری و کمک‌ به نیازمندان برکات بسیاری دارد.

در پایان این مراسم از تعدادی از خیرین پیشگام شهرستان آمل با دادن هدیه یادبودی قدردانی بعمل آمد.

گفتنی است؛ در این مراسم کمک ۱۶۰ میلیون تومانی از سوی خیرین و مسئولان صورت گرفت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0