راه اندازی شعبات جدید سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها آمل
4 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 1
مدیر سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها آمل با بیان این که در سال ۹۶ بیش از ۵۱ کمک جهیزیه تحویل خانواده ها گردید خاطرنشان کرد: ۳ شعبه در آمل فعال است که شعبه ایتام و درمان، شعبه سادات و جهیزیه و شعبه دابودشت را داریم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ حسین رمضانی، مدیر سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها آمل در نشست با اصحاب رسانه گفت: در شب عید سال ۹۶ توانستیم به همت خیرین به تمام خانواده ها کمک هایی داشته باشیم که در مجموع ۱۴۱۷ سبد کالا و کارت هدیه تقدیم گردید.

وی بیان داشت: برای ایتام در ۲۷ اسفند جشن گرفتیم که به ۳۰۰ یتیم کارت هدیه اهدا گردید و سبد کالا و بن پوشاک از جمله هدایا بوده است که پرداخت شد.

رمضانی ادامه داد: معتمدینی در سطح شهر داریم که خانواده های نیازمند واقعی را شناسایی و به آنان بسته های حمایتی داده می شود.

مدیر سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها آمل با بیان این که در سال ۹۶ بیش از ۵۱ کمک جهیزیه تحویل خانواده ها گردید خاطرنشان کرد: ۳ شعبه در آمل فعال است که شعبه ایتام و درمان، شعبه سادات و جهیزیه و شعبه دابودشت را داریم.

رمضانی ادامه داد: در سال ۹۶ هر پنج شنبه سفره کرامت و اطعام دهی امام حسن مجتبی(ع) برپا شد و هدف دور هم جمع کردن خانواده های تحت پوشش، رفع مشکلات و آموزش بوده است.

وی اظهارداشت: سفر زیارتی ایتام و زائر اولی ها به مشهد مقدس را داشتیم و در فصل تابستان برای ایتام طرح کار داشتیم تا حرفه ای بیاموزند و در بحث خوداشتغالی نیز بیش از ۱۷۰ نفر را در شرکتها و نقاط مختلف مشغول کار کردیم.

رمضانی بیان داشت: در همایش سالانه سراسری مراکز مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها که در شوشتر برگزار شد به عنوان شعبه برتر کشوری انتخاب شدیم و در بخش های مدیریت، ورزشی، مالی، مددکاری و پشتیبانی مورد تقدیر قرار گرفتیم.

مدیر سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها آمل گفت: توانمندسازی خانواده های نیازمند در دستور کار است و می توانیم سرمایه اولیه به خانواده های تحت پوشش دهیم تا سبد کالای خود را از تولیدات این عزیزان تهیه کنیم که طرح توسط مدیرعامل سازمان به شعبات کل کشور ابلاغ شد.

وی بیان داشت: در سال ۹۷ ایجاد شعبات در مناطق امام زاده عبدالله (ع) و لاریجان در دستور کار قرار گرفت و شعبات ما تخصصی خواهد شد که تاکنون بیش از ۱۰۷۰ خانواده نیازمند را تحت پوشش داریم.

رمضانی افزود: در نیمه شعبان برای بیش از ۴۲ خانواده جهیزیه داده می شود و این کمک ها با بررسی های مختلف و حفظ آبرو صورت می گیرد.

وی ادامه داد: اصلی ترین سرمایه ما خیرین هستند و مسئولین نیز حمایت دارند که این نهاد مردمی است و هدفمان این می باشد از هر ظرفیتی برای کمک به خانواده های تحت پوشش استفاده نماییم‌ که توانمندسازی خانواده ها با کمک خیرین و اهدای تسهیلات بلاعوض در دستور کار قرار دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. م.م

    م.م

    باسلام خدمت شما زحمتکشان آبشار عاطفه ها من اولین بارم هست با این نهاد آشنا شدم وعکسهارا داخل این سایت دیدم ویه انتقاد دارم ازشما با توجه به کار خداپسندانه انجام میدهید بنظرم در موقع جلسات اینچنینی که در اداره برگزار میشود نیاز به این همه تشریفات نیست چند جور میوه و شیرینی میتوان با اندک هزینه کوچک این جلسات را برگزار و خروجی خوبی در این زمینه داشته باشید ببخشید به امید موفقیت