نخستین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر در شهرستان آمل برگزار شد
4 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : انتظار داريم ادارات ذيربط برنامه هاي تجليل از اين عزيزان را در سطح شهرستان همچون سنوات گذشته به نحو احسن انجام دهند و نقش اين بزرگواران را پررنگ تر جلوه دهند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛  نخستین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر در شهرستان آمل با حضور معاون استاندار، فرماندار ویژه آمل و کلیه اعضا  برگزار شد.

ولی الله چلابي رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل و دبيرستاد  با تبريک فرارسيدن روزجهاني کارگر گفت: منابع انساني ارزشمندترين چيزي هستند که در سطح جامعه بايد مورد ارزش قرار گيرند.

وی افزود: يک روز در دنيا مصادف با 11 ارديبهشت است که بايد به نحو احسن از کارگران و کارفرمايان تقدير نمود چون آنها با سختي ها و ملالت هاي زياد براي امرار معاش خود و خانواده تلاش مي کنند و ما بايد اين روز عزيز را جشن گرفته و تلاش آنها را ارج بنهيم.

دبیر ستاد برزگداشت هفته کار وکارگر شهرستان آمل به برنامه های این هفته از قبیل اهدای شاخه گل به کارگران ساختمانی ، عطرافشانی مزارشهدا ، پیاده روی خانوادگی کارگران، بازدید از شهرک صنعتی و اهدای شاخه گل به کارگران ، دیدار با خانواده های شهدا ، شرکت اعضای ستاد در مراسمات جشن کارگری در کارخانجات و... مطالبی را عنوان داشت.

سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای کارگری گفت: بعضي از رزمندگان، کارگران شرکتها بودند که به درجه شهادت نائل آمدند و در بدترين شرايط کشور به پاي نظام ايستادند و از کار خودشان زدند و به دفاع از مملکت عازم جبهه هاي جنگ شدند ، جانانه براي دفاع از کشور جنگيدند که جبهه را واجب کفايي دانستند و دست کشيدند از زندگي دنيوي تا آخرتشان را درست کنند.

وی ادامه داد: شهرستان آمل که 45 درصد صنعت استان را در اختيار دارد به همين اندازه کارگر نيز در آمل در حال تلاش مي باشند که اين صنعت عظيم را در بالاترين رتبه در سطح استان قرار دادند و جا دارد از همين جا عرض کنيم که دست اين عزيزان را مي بوسيم و خسته نباشيد مي گوييم به همه اين بزرگواران.

فرماندار آمل در قسمتي از سخنان خود اظهارداشت: کارگر نقش اساسي در بخش صنعت و عمران و آباداني کشور دارد و اگر کارگر و کارفرما در کنارهم نباشند هيچکدام به تنهايي موفق نمي شود پس اين دو قشر زحمتکش لازم و ملزوم همديگر هستند که بايد هم کارگر و هم کارفرما را مورد حمايت قرار بدهيم تا صنعت رشد کند.

رسولی اشاره کرد: انتظار داريم ادارات ذيربط برنامه هاي تجليل از اين عزيزان را در سطح شهرستان همچون سنوات گذشته به نحو احسن انجام دهند و نقش اين بزرگواران را پررنگ تر جلوه دهند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0