شهردار شهر جدید التاسیس بابکان براساس نیازسنجی برنامه ریزی کند
4 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : برای تحقق برنامه های شهر جدیدالتاسیس نیاز به آرامش دارید که آهسته آهسته به پیش بروید تا مردم احساس کنند دریک محیط شهری زندگی می کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در دیدار اعضای شورای شهر و شهردار جدید بابکان آمل گفت: شهردار جدید برای تحقق برنامه ها باید در کنار شورا باشد.

وی یادآورشد: برای تحقق برنامه های شهر جدیدالتاسیس نیاز به آرامش دارید که آهسته آهسته به پیش بروید تا مردم احساس کنند دریک محیط شهری زندگی می کنند.

فرماندار ویژه آمل تاکید کرد: باید فرهنگسازی در اولویت کاری قرارگیرد وگرنه در ادامه کار دچار مشکلاتی خواهید شد.

 رسولی با اشاره به اینکه دکتر فاطمی تجربه شهرداری امام زاده عبدالله را دارند عنوان داشت: باید با سعه صدر عمل کنید وبرای تحقق برنامه ها حتما از تمام اقشار استفاده کنید که مردم بهترین پشتوانه در اجرای برنامه ها هستند.

 وی اظهارداشت: نباید فرصت را از دست داد و حداقل با انتخاب سرپرستی به کارتان ادامه بدهید تا پس از نهائی شدن حکم شهردار جدید، بهتر بتوانید برای بستر سازی شهری گام بردارید.

 خراسانی یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بابکان با قدردانی از حمایت های نماینده مردم آمل در مجلس وفرماندار ویژه آمل گفت: قطعا برای ادامه کار نیاز به حمایت داریم تا بتوانیم اقداماتی در خور شان مردم انجام دهیم.

 وی درخصوص نحوه انتخاب شهردار عنوان داشت: از بین 12 نفر از کاندیدا وپس از نشست های فراوان دکتر سید محمد مهدی فاطمی را با اکثریت آرا به عنوان شهردار جدیدالتاسیس بابکان انتخاب نمودیم.

 دکتر سید محمد مهدی فاطمی نخستین شهردار بابکان با قدرانی از حسن نیت اعضای شورا در انتخاب ایشان گفت: قطعا رهنمودهای فرماندار ویژه آمل در دستور کار قرار خواهدگرفت.

 وی ادامه داد: در شهر جدید بابکان باتوجه به همت و تلاش اعضای شورای اسلامی درجهت بستر سازی اقدامات خوبی صورت گرفته است.

 وی اشاره کرد: امنیت وآسایش مردم برایمان بسیار حائز اهمیت است که با کمک نماینده مردم آمل درمجلس و فرماندار ویژه آمل و تخصیص اعتبارات حوادثی ایستگاه آتش نشانی راه اندازی خواهد شد.

 شهردار جدید بابکان تاکید کرد: اولویت اصلی بستر و فرهنگ سازی برای همراهی مردم خواهد بود تا مردم احساس کنند در شهر زندگی می کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0