حزب موتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد مستقل معرفی می‌کند
28 خرداد 1391 ، دیدگاه 0
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت : موتلفه اسلامی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها طبق مصوبه شورای مرکزی به دنبال نامزد مستقل است اما هنوز راجع به نامزد حزب موتلفه اسلامی در این انتخابات تصمیمی گرفته نشده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد نبی حبیبی که در اجلاس دبیران استانهای حزب موتلفه اسلامی در بیت امام خمینی(ره) در قم سخن می گفت با تاکید بر اینکه تئوری محوریت جامعتین برای وحدت اصولگرایان از محصولات موتلفه اسلامی بود اظهار داشت: نقاط ضعف و قوت در انتخابات اخیر را باید با هم برسی کرد و تنها آسیب شناسی کافی نیست بلکه ارزیابی عملکرد بسیار مهم است.

حبیبی تصریح کرد: حزب موتلفه اسلامی به مانند انقلاب اسلامی ماندنی است و ما با قدرت راه خود را ادامه می دهیم.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: موتلفه اسلامی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها طبق مصوبه شورای مرکزی به دنبال نامزد مستقل است اما هنوز راجع به نامزد حزب موتلفه اسلامی در این انتخابات تصمیمی گرفته نشده است.

وی افزود: نامزد حزب موتلفه اسلامی برای شرکت در انتخابات برنامه مدون برای اداره کشور خواهد داشت. حزب موتلفه اسلامی به صورت جدی وارد انتخابات ریاست جمهوری و شورا ها می شود و همه نیروهای خود را بسیج می کنیم.

انجام وظیفه و تکلیف را باید آسیب شناسی کرد

اسد الله بادامچیان قائم مقام دبیر کل حزب موتلفه اسلامی نیز در این اجلاس گفت: انجام وظیفه و تکلیف را باید آسیب شناسی کرد.

وی افزود:حزب موتلفه اسلامی در هر برهه ای از زمان در آهنگ ولایت عمل کرده و وظیفه خود را بر اساس رهنمود های مقام معظم رهبری انجام می دهد و باید آسیب شناسی کرد که در انجام تکلیف الهی چه نوع عملکردی داشته ایم.

بادامچیان با تاکید بر وظیفه یابی گفت: حزب موتلفه اسلامی در کنار جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به وظایف خود عمل کرد و ارزیابی ما از انتخابات مجلس این است که در خدمت ولایت و روحانیت عمل کردیم.

وی ادامه داد: موتلفه اسلامی هیچ گاه برای کسب قدرت عمل نکرده بلکه تنها به انجام وظیفه خود در خط ولایت، روحانیت و وفقاهت اندیشیده و عمل کرده و رمز پایداری و صداقت اش را در عمل نشان داده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0