سخنی با رییس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل
1 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
پهلوان با تجربیات خود به شهر قهرمان پرور و ورزشی آمل آمد که این شهر سبقه ارزنده ای در حوزه ورزش دارد و ضروری است تا گام های اساسی برای اعتلای ورزش این شهرستان برداشته شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ اسماعیل پهلوان با حکمی ازسوی مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران به عنوان رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل منصوب و مشغول به کارشد.

پهلوان با تجربیات خود به شهر قهرمان پرور و ورزشی آمل آمد که این شهر سبقه ارزنده ای در حوزه ورزش دارد و ضروری است تا گام های اساسی برای اعتلای ورزش این شهرستان برداشته شود.

نیاز می رود رییس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل برای ارتقای سطح ورزش قهرمانی برای دستیابی به رتبه های برتر در میادین ملی و جهانی، توسعه ورزش همگانی در سطح شهر و روستا، تعیین تکلیف ورزشگاه شهید چمران آمل و تلاش برای راه اندازی این مجموعه، ساماندهی باشگاههای ورزشی شهر آمل، فراهم نمودن تمهیدات لازم برای تقویت مشارکت بخش خصوصی برای توسعه زیرساختها و ظرفیتهای ورزش شهرستان آمل، بسترسازی برای توسعه سطح فعالیت هیئت های ورزشی به منظور آمادگی کامل جهت حضور در مسابقات ملی و بین المللی، برنامه ریزی جدی برای استعدادیابی ورزشی در میان دانش آموزان، تلاش برای گرفتن میزبانی مسابقات مهم ملی در شهرستان آمل، حمایت شایسته از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش، تلاش برای رفع موانع و توسعه فعالیت های تیم های بزرگی مانند کاله مازندران و... از جمله اموری است که باید با جدیت برای ارتقای سطح ورزش شهرستان آمل صورت گیرد.

از جمله اموری که کمتر در حوزه ادارات ورزش و جوانان مورد توجه قرار می گیرد بحث جوانان است که نیاز می رود در این بخش نیز تلاش های شایسته ای انجام شود.

نیاز است تا اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل نسبت به شناسایی جوانان نخبه و اثرگذار و تشکیل کمیته نخبگان جوان برای بهره گیری از نظرات کارساز به منظور توسعه شهرستان، تجلیل از جوانان برتر شهرستان و تلاش و رایزنی به منظور رفع مشکلات و تسهیل امور آنان، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی جهت ارتقای روحیه نشاط و شادابی در جوانان، ساماندهی اوقات فراغت جوانان، اختصاص بخشی از ظرفیتهای ورزشی شهرستان جهت استفاده رایگان جوانان، برگزاری دوره های آموزشی ویژه مهارت افزایی و سبک زندگی جوانان و... اقدام نماید که از جمله مهم ترین اموری است باید مورد توجه قرار گیرد.

گروه رسانه ای کمال ضمن قدردانی از تلاش و زحمات ارزنده آقای ناصر نصری شاهاندشت، انتصاب آقای پهلوان را به فال نیک گرفته و امیدواریم که با استفاده از تمام ظرفیت ها درجهت اعتلای ورزش شهرستان گامهای خوبی برداشته شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0