مسئولان‌ همت کنند تا تعریض محور هراز و سد زودتر به پایان‌ رسد
1 اردیبهشت 1397 ، دیدگاه 0
امام جمعه دابو ودشت سر ، در شهر بابکان یا اجوارکلای فعلی شاهد انتخاب شهردار هستیم که البته ضمن تشکر از شورای محترم اجوارکلا که چندین روزه افراد متعدد را پذیرفته و مورد امتحان و ازمایش و سئوال خود قرار داده و البته گاها با مشورت بنده امیدوارم بتوانیم شهردار خوبی را انتخاب تا شرمنده این مردم عزیزمان نشویم.
 
کمال آنلاین ؛ شکست داعش برایشان مرگ سیاسی بوده لذا اومدند تجدید قوا بکنند و در منطقه غوطه شرقی برای از دست ندادن این جایگاه دست و پا می زنند.
بنده از دولت و ملت شریف سوریه و همه حامیان مقاومت تخصیصا از سپاه عزیز و قهرمانمان کمال امتنان و حق شناسی را دارم.
موضوع بعدی بنده در مورد شبکه های اجتماعی و پیام رسان هست خوب با توجه به اینکه شعار سال مقام عظمایمان حمایت از تولید داخلی است در این زمینه نیز باید مورد حمایت قرار بگیرد که الحمدلله هم دفتر مقام معظم رهبری و هم دولت محترم و هم مجلسی های عزیزمان در بخشنامه های متعدد مبادرت به این کار مهم نمودند و گفتند که دیگه تلگرام حق استفاده در ادارات را ندارند و البته بنده چندین سال نسبت به این خسارت ها سخن گفته ام و امروز تازه متوجه شده ایم چه خسارت بزرگی در استفاده از این شبکه پیام رسانی هست هم جنبه اقتصادی و هم سیاسی و فرهنگی که در اغتشاشات گذشته فراوان دیده شده و باید چنین می شد و باید ما حمایت از تولید داخلی و نخبه های داخلی را داشته باشیم .
ما بیاییم از بستر سخت افزاری ها و نرم افزاری های داخلی استفاده بکنیم و از تفکر دانشمندان و نخبگان جوان انقلابی مان ضمن حمایت از انها استفاده بکنیم .
رهبری عزیزمان فرمودند هر بار به این جوانان اعتماد کردیم نتیجه اون اعتماد شد پیشرفت و موفقیت و رشد علمی .
موضوع بعدی در مورد تصمیمات دولت محترم در مورد ساماندهی بازار ارز بوده است .
عزیزان ما باید جنبه های مثبت و کار خوب انجام گرفته رو تشویق بکنیم بله انتقاد سازنده دارم و هر هفته انجام میدم .
در ساماندهی ارز و سکه توانسته بخشی از التهابات و تلاطم بازار ارز را کنترل بکنه و ارامش ببخشه و حتی حکمفرما باشد .
بر اساس گزارشی که کارشناسان اقتصادی داده اند ما الحمدلله از حیث منابع ارزی مشکلی نداریم .
حالا یک عده از زیاده خواهان بودن و دست به چنین جنایتی زدند و الحمدلله با مدیریت عزیزان بتوانیم از این معضل خارج بشیم و البته تعدادی از قاچاق چیان ارزی را هم دستگیر کردند و بنده از همه عزیزان تخصیصا از پلیس عزیزمان تشکر می کنم.
گزارشی از سفر اخیر بنده به قم محضر مرجع جهان تشیع و افتخارمان حضرت ایت الله العظمی جوادی املی که مفسر بزرگ قران هستند خدمت ایشان گزارش مبسوطی داده ام از خدمات انجام داده مدیران سخن گفته ام و البته کاستی ها رو هم گفتیم و نیازهایی که وجود دارد به عرض ایشان رساندم.
هم از بخشدارانمان و هم از شهردارمان و مدیران دیگرمان و هم از مدیران محترم شهرستان مان و هم فرماندارمان و هم از نماینده مان گزارش رو محضرشان دادم.
از استاندار عزیزم که واقعا تشکر می کنم از ایشان هر باره درخواستی بوده کسی کمکی می خواسته گزارشی داده شده ایشان بذل محبت داشته و دارند را خدمت حضرت استاد عرض نمودم.
حضرت علامه دو تا مسئله رو اشاره کردند که عرض می کنم . اولا فرمودند سلام منو به مردم برسانید بنده موظف بودم سلامشان را خدمت شما ابلاغ کنم و کردم . دوما در مورد مسائل اقتصادی بسیار سخن فرمودند تاکید داشتند در مورد مسائل اقتصادی مدیریت خوبی بشود و در مورد بانک ها و وام های ربوی صحبت داشته اند که امیدوارم مثل همه موارد عزیزان مان مدیریت لازم را انجام بدهند.
بحث کم ابی بوده ایشان دعا کردند و فرمودند ان شاء الله رحمت خدا شامل حال عزیزان میشه بنده تو مسیر راه دیدم داره برف میاد و دعایش در حق شما مستجاب شد و بارش باران را هم داشته و داریم . 
و هم فرمودند به کشاورزان عرض بکنیم این آزمایش الهی است و سعی بکنیم سربلند بیرون بیائیم فرمودند کشاورزان عزیز باید اول خودشان همدیگر را درک بکنند فرمودند سر جالیز نروند حق آبه دیگران را نبندند و فقط خودشان استفاده بکنند این بداخلاقی هست این رو باید دقت بکنند و نسبت به حقوق همدیگر احترام بگذارند. البته به مدیران هم توصیه کردند در منابع ابی نسبت به این امر مهم کشاورزی و کشاورزان مدیریت لازم را بکنند که گزارشش را هم به استاندار عزیزم دادم و هم فرماندار و نماینده شهرستان مان.
موضوع بعدی در مورد سد بوده که با در نظر گرفتن مسائل کارشناسی اگر ان شاءالله این سد هراز به ثمر برسه بسیاری از مشکلات برطرف میشه که بنده این گزارش را خدمت عزیزان دادم که الحمدلله دیدیم دیروز جناب اقای دکتر نوبخت تشریف اورده اند و بازدید از سد هراز داشته اند امیدواریم انچه را که فرموده اند در حمایت از بهره وری ان به زودی به وقوع بپیوندد و به دست توانای این عزیزانم شاهد افتتاح ان باشیم .
و هم در مورد ادامه مسیر جاده هراز که به فضل خدا هر چه زودتر به پایان برسد.
موضوع اخر در مورد گزارش عزیزان در مورد اختصاص بودجه شهر و دو بخش دابودشت و دشت سر بوده است.
برخود لازم میدانم نسبت به تخصیص بودجه برای میدان شهر دابودشت و البته مطالعات اولیه ان و بودجه ای برای طرح اولیه ان اختصاص گرفته برای مطالعات علمی ان و ارزوی بنده هست این کار شکل بگیره تا دو بخش از طریق این میدان در شهر دابودشت وصل بشه ان شاء الله این کار با درایت بخشدارها و مدیریت شهردار محترم و اعضاء محترم شورای شهر و حمایت مجدانه فرماندار محترم و نماینده عزیز و استاندار محترم خواهیم داشت .
نسبت به دور برگردان زودتر شاهد انجام ان باشیم چون گاهی تصادفات و تصادم زیادی در انجا شکل میگیرد و این کار قطعا بزرگ و باقیات الصالحات هست.
نسبت به جاده های روستایی و طرح های هادی نیز بودجه هایی تخصیص گرفته تا کمک بزرگی به دهیاران بشود که هم رییس محترم بنیاد و هم فرماندار و هم نماینده عزیز و حمایت مجدانه استاندار عزیزمان را می طلبد که ممنون و سپاسگزارم .
در شهر بابکان یا اجوارکلای فعلی شاهد انتخاب شهردار هستیم که البته ضمن تشکر از شورای محترم اجوارکلا که چندین روزه افراد متعدد را پذیرفته و مورد امتحان و ازمایش و سئوال خود قرار داده و البته گاها با مشورت بنده امیدوارم بتوانیم شهردار خوبی را انتخاب تا شرمنده این مردم عزیزمان نشویم.
هفته گذشته در دیدار فرمانده محترم مرزبانی استان مازندران جناب سرهنگ حسینی عزیز که افتخار دابودشتمان هست عرض کردم افتخارم به نوکری و خادمی این مردم هست .
ما را در پیام رسان های ملی دنبال کنید
 
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0