اولین نشست فصلی رؤسای هیأت ورزشی شهرستان آمل برگزارشد
30 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
اولین نشست فصلی رؤسای هیأت ورزشی شهرستان آمل باحضورمعاون اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران، رئیس اداره ورزش وجوانان آمل ، مدیرعامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی وورزشی شهرداری آمل ، ورؤسای هیأت ورزشی شهرستان در سالن اجتماعات حماسه اسلامی ششم بهمن فرمانداری ویژه آمل برگزارشد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، اولین نشست فصلی رؤسای هیأت ورزشی شهرستان آمل باحضورمعاون اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران، رئیس اداره ورزش وجوانان آمل ، مدیرعامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی وورزشی شهرداری آمل ،  ورؤسای هیأت ورزشی شهرستان در سالن اجتماعات حماسه اسلامی ششم بهمن فرمانداری ویژه آمل برگزارشد .

 

کسری منوچهری معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران گفت : در  سال گذشته 490 مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران مازندران در میادین مختلف جهانی، آسیایی و بین المللی کسب کردند وهیأت‌های ورزشی این روزها با دست خالی زحمات زیادی می‌کشند و باید از مدال‌آوری با تلاش این مسؤولان با دستان خالی قدردانی شود.

 

وی با اشاره قدردانی از  نماینده مردم آمل در مجلس درخصوص تخصیص اعتبار مناسب برای ورزش آمل گفت: تخصیص اعتبار برای شهرستان گام بزرگی محسوب می‌شود و باید هیئت‌های ورزشی از این ظرفیت در مجلس شورای اسلامی نهایت استفاده را ببرندو این نشان از جایگاه ارزشمند نمایندگان خانه ملت دارد.

 

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران با اعلام اینکه 743 مازندرانی طی سال گذشته به اردوی تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف دعوت شدند، بیان کرد: در این بین 338 نفر با عضویت در ترکیب تیم ملی از نام و اعتبار ورزش مازندران دفاع تمام قد داشتند.

 

وی خاطرنشان کرد: طی سال‌های گذشته روزهای خوبی را ورزش مازندران در زمینه اعتباری داشت ولی در همین سال‌ها با اقتصاد مقاومتی روبرو بودیم و در همان سال با رکوردشکنی کسب مدال و عنوان در میادین مختلف از سوی ورزشکاران روبرو شدیم.

 

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه ورزش قهرمانی تبلور ورزش همگانی است، گفت: ورزش عین سلامت است و در متن و بطن جامعه جای دارد.

 

منوچهری با اعلام لزوم ایجاد توسعه پایدار در ورزش و نقش ارزشمند ورزشکاران در این مهم، بیان کرد: باید در جلسات ورزشی از کاستی‌ها حرف به میان آورد و با همفکری مشکلات و معضلات را برطرف کرد.

 

اسماعیل پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان آمل گفت: مهم‌ترین حوزه ورزش و جوانان داشتن برنامه راهبردی جامع و کامل است پس باید در این شهرستان بر اساس محوریت و چشم‌انداز تا سال 1402 یک نقشه راه و برنامه راهبردی و استراتژیک داشته باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه  امروزه ورزش در جامعه به علم تبدیل شده و در تمام پیکره و ابعاد وجودی جامعه گسترش یافته است افزود : آمل شهر نخبگان، علما، فرهیختگان، بزرگان، اندیشمندان و بزرگان بوده و کار در آن بسیار سخت است پس لازم است تا همه افراد فعال در امر ورزش با تلاش و پشتکار فراوان موجب اعتلا و پیشرفت شهرستان شویم.

 

پهلوان با اشاره به اهمیت فعالیت در زمینه ورزش قهرمانی، همگانی، توجه به مقوله‌های آموزش، جوانان و بانوان، تصریح کرد: حوزه فرهنگی باید ضمیمه و پیوست همه امور در هیأت‌ها باشد و در اولویت بحث اخلاقیات، ارزش‌های دینی و اسلامی لحاظ شود.

 

وی بیان کرد: شورای توسعه ورزش همگانی آمل با ریاست فرماندار ویژه این شهرستان و حضور 20 دستگاه و نهاد امر ورزش را رصد می‌کنند و در جلسات مختلف مشکلات شهری مطرح و بررسی می‌شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0