دیدار مسئولین هيأت ورزش های همگانی و ورزشی آمل با فرماندار ويژه شهرستان
23 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : تقویت ورزش همگاني و فرهنگ سازی ورزش در جامعه در ورزش قهرماني باعث ايجاد انگيزه می شود و ورزش همگاني در مناطق مختلف شهري توسعه پیدا کند تا باعث شادابي و سلامتي مردم گردد.
به گزارش خبر نگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در دیدار هيأت ورزش هاي همگاني و ورزشي آمل اظهار داشت: در بحث ورزش همگاني و قهرماني شاهد درخشش جوانان در تمام عرصه ورزش بوديم و باید هيأت هاي ورزشي فعاليت برجسته داشته باشند تا بتوانيم جوانان قهرمان تحويل جامعه دهيم.
وی افزود: زمينه ايجاد ورزش بايد مهيا گردد و سالن هاي ورزشي براي هيأت هاي ورزشي در نظر گرفته شود تا ورزش در شهرستان آمل پررنگ تر ديده شود.
فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه سرانه ورزشي براي يک شهروند آملي 2 متر مي باشد و اين سرانه بايد افزايش پیدا کند عنوان داشت: پرداختن به امور ورزشي بايد به صورت روزمره براي مردم تبديل شود و با فرهنگ سازي مناسب مي توان به اين امر دست يافت. 
رسولی با اشاره به جایگاه خوب هیئت ورزش های همگانی درشهرستان اظهارداشت: تقویت ورزش همگاني و فرهنگ سازی ورزش در جامعه  در ورزش قهرماني باعث ايجاد انگيزه می شود و ورزش همگاني در مناطق مختلف شهري توسعه پیدا کند تا باعث شادابي و سلامتي مردم گردد.
وی اظهار داشت: از تلاشها و پيگيريهاي دکتر يوسفيان جهت جذب اعتبار براي استاديوم شهيد چمران که اعتباري بالغ بر 50 ميليارد ريال جذب نموده اند تقدير و تشکر مي نمائيم.
ناصر نصري شاهاندشت رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل گفت: در اکثریت کميته هاي استاني در امر ورزش، شهرستان آمل رتبه اول و دوم را دارا مي باشد و در سال 1396 فرمانداري زحمات زيادي در رابطه با ايجاد بستر مناسب براي ورزشکاران علي الخصوص ورزش همگاني را متقبل شد.
وی افزود: تعداد 54 کميته در آمل وجود دارد که در اين کميته ها تحولات خوبي انجام شده و در صدد تشکيل کميته ورزش مادران هستيم.
رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل اظهارداشت: ورزش فکري ( هوشيارانه) را در دستور کار قرار داديم و در هفته کار و کارگر براي تقدير از کارگران زحمتکش و خانواده هاي آنها راهپيمايي خانوادگي داريم که مقدمات آن به خوبي در حال انجام مي باشد.
نصری ادامه داد: در بحث ورزش بايد مقامهاي خوبي در سطح کشوري و آسيايي دست بياوریم و برنامه ريزي براي ورزش جوانان در حال انجام و پيگيري مي باشد و در اين زمينه بايد از دستاوردها و ابزارهاي داخلي براي گسترش ورزش استفاده نمائيم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0