راه اندازی تورهای صنعتی با هدف حمايت از کالای ايرانی در بخش امام زاده عبدالله آمل
23 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
بخشدار امامزاده عبدالله تصريح کرد: مديران توليد از همه ظرفيت ها در فضاي روستا چه از نظر تبليغات رواني کالاي خارجي و مصرف آن با تغيير فضاي رسانه و تبليغي و روي بيلبورد استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ يحيي عسگري پور بخشدار امام زاده عبدالله در نشست با دهياران اين بخش اظهار کرد: بزرگ ترين اقدام براي حل مشکل اشتغال و معشيت مردم و رفع بيکاري، حمايت از توليد داخلي و مصرف کالاي ايراني است.

وي با اشاره به منويات رهبر انقلاب اسلامي در نامگذاري امسال به حمايت از توليد ايراني، افزود: اين امر مهم در جهت منويات مقام معظم رهبري و سياست دولت تدبير و اميد است.

وي با بيان اينکه همه فعالان فرهنگي، اعضاي شوراي روستاها و دهياران به همراه مديران ادارات لازم است از تولبدات ايراني خريداري و حمايت کنند.

عسگري پور با تاکيد بر اينکه بايد هميشه متحد بوده و اشتراک لفظي و معنوي داشته باشيم، گفت: براي رسيدن به اين امر مهم کشور همه ما بايد با کالای ايراني و کيفيت آن آشنا شويم و از آن دفاع مصرف کنيم.

عسگري پور بيان کرد: تورهاي صنعتي جهت آشنايي با کالای ايراني در اين بخش تشکيل شده و بازديد از کارخانجات انجام مي شود.

بخشدار امامزاده عبدالله تصريح کرد: مديران توليد از همه ظرفيت ها در فضاي روستا چه از نظر تبليغات رواني کالاي خارجي و مصرف آن با تغيير فضاي رسانه و تبليغي و روي  بيلبورد استفاده کنند.

وي ادامه داد: امروز هرکس که دلسوز ايران اسلامي است و واقعا مي خواهد کشور بهتر پيشرفت کند بايد تمام توان و انرژي خود را در ترويج شعار سال به کار بسته و اهتمام لازم داشته باشند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0