آمل رتبه نخست اسکان نوروزی فرهنگیان در مازندران شد
23 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
سيدجعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان آمل افزود: با تلاش و پيگيري هاي اعضاي ستاد تسهيلات سفر شهرستان آمل در اسکان نوروزي فرهنگیان توانستیم در استان مازندران رتبه اول را کسب کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سيدجعفر رسولي معاون استاندار و  فرماندار ويژه شهرستان آمل در جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان آمل افزود: با تلاش و پيگيري هاي اعضاي ستاد تسهيلات سفر شهرستان آمل در اسکان نوروزي فرهنگیان توانستیم در استان مازندران رتبه اول را کسب کنیم.

وی افزود: جهت اسکان مسافران نوروزی با 24 مدرسه شامل 213 کلاس و با کلیه امکانات پذیرای مسافران بودیم.

وی افزود: تعداد 1625 خانواده و  5783 نفر در ايام نوروز در اسکان نوروزي آموزش و پرورش شهرستان آمل استقرار داشتند و انشاءا... بتوانيم درسالهاي بعدي در جذب گردشگران و مسافران نوروزي رتبه هاي کشوري کسب نمائيم.

فرماندار ويژه شهرستان آمل اظهار داشت: تجليل و  سپاس از مقام معلم در شهرستان آمل همزمان با هفته گراميداشت معلم برگزار می شود تا گوشه اي از زحمات اين عزيزان را بتوانيم جبران کنیم زيرا اين عزيزان باعث رشد و شکوفايي تعليم و تربيت دانش آموزان مي شوند.

رسولی گفت: در آينده اي نزديک انشاءا... به لطف خداوند بتوانيم پارکي براي فرهنگيان و کانون بازنشستگان شهرستان آمل احداث نمائيم تا اين عزيزان بزرگوار بتوانند از اين مکان به نحو شايسته و درخور شأنشان استفاده نمايند.

دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش آمل نیز با بیان اینکه در سال تحصیلی جاری بالغ بر 250 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند از سوی خیران و مردم مساعدت شد، عنوان کرد: این شهرستان خیرین بزرگی دارد که تاکنون در عرصه ساخت و ساز و کمک به دانش آموزان کمک های بسیاری صورت گرفته است.

مرزبند با اشاره به استقبال و پذیرش اسکان از مهمانان نوروزی امسال بیان کرد: آمل توانست با پذیرش 1625 خانوار فرهنگی در قالب 5 هزار و 783 نفر در 24 مدرسه و 213 کلاس درس رتبه برتر استانی را به خود اختصاص دهد.

وی افزود: با در پیش داشتن هفته گرامیداشت معلم بر خود می دانم که برنامه‌های باشکوهی برای قدردانی از مقام شامخ معلمان این شهرستان از سوی دستگاه‌های اجرایی به عمل آید.

وی  ادامه داد: امسال 75 نفر درتمام مقاطع به عنوان معلم نمونه انتخاب و در مراسم باشکوهی تجلیل خواهند شد.

مدیر آموزش و پرورش آمل  از نواختن زنگ سپاس معلم در روز ۱۱ اردیبهشت در دبیرستان  نمونه دختر خبرداد.

مرزبند در پایان افزود: در روزهای پایانی سال دکتر یوسفیان ملا، نماینده محترم شهرستان آمل مبلغ 500میلیون تومان اعتبار برای آموزش و پرورش شهرستان آمل جذب کرد که پس از تخصیص در مدارس آمل توزیع خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0