بازنشر 1150 خبر با همراهی 94 رسانه از شروع تا پایان جشنواره راهیان نور
21 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا و مسئول کمیته اطلاع رسانه راهیان نور استان :برای انتقال این مفاهیم طبیعتا ابزار عصر خود را می طلبد و امروز با توجه به اینکه در عصر ارتباطات و رسانه هستیم موثرترین و کارآمدترین ابزار رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی هستند.

سرهنگ حسینعلی رضایی معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا و مسئول کمیته اطلاع رسانه راهیان نور استان درگفتگو با کمال آنلاین خصوص جمع بندی کمیته رسانه ای شهید کابلی با بیان اینکه اهالی رسانه های انقلابی استان مازندران در ایام اعزام کاروان های راهیان نور به خوبی در پوشش این عملیات بزرگ فرهنگی نقش بسزایی داشتند گفت : دوران دفاع مقدس یکی از طلایی ترین دوران ها و بخشی از تاریخ پرافتخار این مرزو بوم است که هویت بخش نسل های امروزی است که اگر بتوان بخوبی مفاهیم و ارزش های آن را به نسل های بعد انتقال بدهیم پشتوانه ماهیتی و قوام فرهنگ دینی و اعتقادی جامعه ما خواهد شد.

وی افزود : برای انتقال این مفاهیم طبیعتا ابزار عصر خود را می طلبد و امروز با توجه به اینکه در عصر ارتباطات و رسانه هستیم موثرترین و کارآمدترین ابزار رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی هستند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا  ادامه داد : مقام معظم رهبری فرهنگ را به مثابه هوا در جامعه می داند در این فضا و هوا همه ما با هر گرایشی که باشیم نفس می کشیم و هر کدام از ما قدرالسهم و تکلیفی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که جلوه آن در راهیان نور و مناطق عملیاتی است، داریم.

مسئول کمیته اطلاع رسانه راهیان نور استان  عنوان داشت : طبیعی است وظیفه و تکلیف رسانه های انقلابی که ابزار انتقال این مفاهیم را در این فضا دارند بیشتر است. نقش رسانه ها در انتقال مفاهیم دفاع مقدس و تولید قدرت نرم از این مفاهیم ارزشمند و مقابله با هجمه های رسانه های معاند برعلیه راهیان نور و تبیین جایگاه متعالی این حرکت عظیم فرهنگی بسیار چشمگیر است.

سرهنگ رضایی اشاره کرد : قرارگاه رسانه ای شهید کابلی با هدف وحدت رویه در دو محور تولید هوشمندانه و توزیع هدفمندانه اخبار راهیان نور برای دومین سال پیاپی است که به عنوان منبع تولید و نشر اخبار و گزارشات برنامه های فرهنگی اعتقادی راهیان نور سپاه کربلا با کمک رسانه های مکتوب و مجازی استان در حال فعالیت است.

وی تاکید کرد : شروع به کار این قرارگاه از تاریخ 20 اسفند همزمان با روزملی راهیان نور بود و پایان فعالیت امسال این قرارگاه امروز 20 فروردین خواهد بود و در این بازه یک ماه با تولید و نشر و بازنشر قریب به 1150 خبر و همراهی 94 رسانه استانی، ملی و بین المللی با پیشرفت 10 درصدی در تولید و نشر خبر و رشد 45درصدی در تنوع رسانه ها نسبت به فعالیت سال گذشته خود به وظیفه اطلاع رسانی خود اقدام نموده است که جا دارد از همه این رسانه ها تقدیر و قدردانی کنم و قطعا اجر معنوی آن نزد خدا و شهدا محفوظ است.

وی اظهارداشت : پایان فعالیت این دوره قرارگاه رسانه ای شهید کابلی به عنوان پایان "جشنواره رسانه در راهیان نور" نیز محسوب می شود که بعد از ارزیابی های به عمل آمده در مراسمی از رسانه های برتر در حوزه راهیان نور تقدیر خواهد شد.

مسئول کمیته اطلاع رسانه راهیان نور استان   گفت : در حوزه تولیدات تلویزیونی نیز گروه تلویزیونی سپاه کربلا با همراهی گروه اعزامی صدا و سیمای مرکز مازندران با استقرار در خرمشهر با تولید قریب به 50 برنامه زنده تلویزیونی و پخش در شبکه های سراسری و شبکه طبرستان و همچنین ساخت 8 برنامه مستند تلویزیونی از مناطق عملیاتی جنوب توانست گوشه ای از جلوه های ایثار و شهادت و رشادت های رزمندگان و همچنین عشق مثال زدنی زائران راهیان نور را به شهدا در این مناطق به تصویر بکشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0