دستگیری قاتل فراری/ دستگيري سارق حرفه اي منزل با 6 فقره سرقت در آمل
21 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در این شهرستان خبر داد و گفت:در پی کسب خبری از وقوع قتل در یکی از شهرستان های استان همجوار و متواری شدن قاتل به این شهرستان،موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در این شهرستان خبر داد و گفت:در پی کسب خبری از وقوع قتل در یکی از شهرستان های استان همجوار و متواری شدن قاتل به این شهرستان،موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود:ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی پس از اقدامات اطلاعاتی قاتل را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آمل در خاتمه، گفت: متهم ضمن اعتراف به قتل پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است.

سر هنگ آزادی از دستگيري سارق حرفه اي منزل با 6 فقره سرقت در آمل خبر داد و ادامه داد : در پي وقوع چندين فقره سرقت منزل در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، افزود: كارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي پس از بررسي هاي همه جانبه و انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی متهم شدند .

سرهنگ آزادی تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازجوئی های به عمل آمده تاکنون به 6 فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی آمل، اظهار داشت: ضمن کشف مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از مخفیگاه متهم، وی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .

سرهنگ آزادی در پايان از مردم خواست: منازل خود را به انواع تجهيزات حفاظتي و ايمني ضد سرقت مجهز کرده و در صورت مشاهده موارد مشكوك مراتب را سريعاٌ به پليس 110 اعلام کنند.

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0